رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از دستگیری ۵۱ نفر از سوداگران مرگ و کشف ۵۶ کیلو مواد مخدر در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در سطح استان خبر داد.

  به گزارش عصرساری، سرهنگ علیرضا ثقفی اظهار داشت:به منظور مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و جلوگیری از ورود و عرضه مواد مخدر در سطح استان ، طرح پاکسازی مناطق آلوده و کنترل محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی در سطح استان به اجرا در آمد.

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، افزود: با اجرای این طرح، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد شهرستان های تابعه و همچنین کنترل محورهای مواصلاتی با استفاده از یگان عملیاتی سبکا موفق به شناسایی و دستگیری۵۱ خرده فروش مواد مخدر شدند.

  سرهن ثقفی،از انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر نیز خبرداد و اظهار داشت: کشف ۵۶ کیلو انواع مواد مخدر و ۹ دستگاه خودرو از دیگر موفقیت های اجرای این طرح بوده است.

  وی با اشره به دستگیری ۵۰ معتاد به مواد مخدر و معرفی آنان به مراکز درمانی استان، تصریح کرد:مواد مخدر پدیده ای است استعماری که قدرتهای سلطه گر به منظور محو ارزش های اخلاقی و اجتماعی و تسلط بر جوامع از آن بهره می جویند.

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، در خاتمه گفت: برای جلوگیری از اشاعه این پدیده شوم باید برنامه ریزی و اقدام جدی و همه جانبه ای صورت پذیرد و نیروی انتظامی نیز قاطعانه باعناصری که در راستای ترویج مواد مخدر و اعتیاد و کسب منفعت از این طریق مبادرت می ورزند به شدت برخورد می کند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار