رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۷ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 1 April
 • مهندس علی اکیر زلیکانی طرح استیضاح شهردار ساری را تکذیب کرد و گفت: عبوری یک ظرفیت مدیریتی برای شهر ساری و مازندران است. برخی محفل ها شورای شهر متحد و یکپارچه را بر نمی تابند.

  مهندس علی اکیر زلیکانی طرح استیضاح شهردار ساری را تکذیب کرد و گفت: عبوری یک ظرفیت مدیریتی برای شهر ساری و مازندران است. برخی محفل ها شورای شهر متحد و یکپارچه را بر نمی تابند.

  به گزارش عصرساری، به نقل از روابط عمومی شورای شهر ساری، در پی انتشار برخی شایعات در رسانه ها نائب رئیس شورای شهر ساری اخبار مربوط به استیضاح شهردار را تکذیب کرد.

  در پی انتشار اخباری در برخی از رسانه ها مبنی بر مطرح شدن موضوع استیضاح شهردار ساری، تصویب چنین طرحی از سوی نائب رئیس شورای شهر ساری به صورت جدی تکذیب شد.

  زلیکانی ضمن تکذیب تصویب هر گونه طرحی پیرامون استیضاح شهردار ساری بیان داشت: تا این لحظه که بنده در خدمت شورا هستم علیرغم همه اشتراکات و اختلاف سلیقه هایی که وجود دارد و دسته بندی های گوناگون در شورا و مدیریت شهری نیز ممکن است باشد به عنوان نائب رئیس شورای شهر ساری اعلام می کنم نه تنها هیج گونه طرحی در این زمینه مطرح نشده بلکه حتی زمانی که مهندس عشوری نیز مواردی در زمینه پاسخگویی مدیریت شهری مطرح نمود استدلال های وی نتوانست برای سایرین چهت همراهی در هر گونه طرحی جهت استیضاح شهردار قانع کننده باشد به گونه ای که به دلیل عدم همراهی سایر اعضا هر گونه طرحی پیرامون بحث استیضاح مورد همراهی اعضای شورا قرار نگرفت.

  نائب رئیس شورای شهر ساری در بخش دیگری از مصاحبه اظهار کرد: به نظر می رسد هر چه به انتخابات مجلس در سال آینده نزدیک می شویم تلاش برخی از افراد و جریان های متفذ برای ایجاد دودستگی در شورا و مدیریت شهری بیشتر می شود و بیان این گونه شبهات و اتهامات به شورا و شهرداری در شرایطی مطرح می شود که صحبت هایی مبنی بر انتصاب عبوری به عنوان یک مدیر توانمند در سمت های بالاتر در سطح معاونت وزیر و سایر مدیریت های سطوح این چنینی انجام شده است.

  زلیکانی در ادامه اعلام کرد: متاسفانه کسانی که محفلی خود را پدربزرگ شهر می دانند شورای شهر متحد و همدل را بر نمی تابند که مدافع حقوق مردم باشد تا از مدیران تلاش گر شهری حمایت کنند.

  همچنین زلیکانی به حمایت جدی از آقای عبوری به عنوان یک ظرفیت خوب مدیریت شهر و استان اشاره داشتند و در انتها بیان نمودند:

  اگر چه ما نمی خواهیم عبوری را در جایی جز شهرداری ساری ببینیم ولی اگر چنانچه تقدیر بود ایشان را در سمت هایی بالاتر به ایفای مسئولیت پرداختند قظعا خاطره زحمات و تلاش های ایشان ماندنی و شیرین خواهد بود.

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار