رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • احمد حسین زادگان استاندار مازندران

  پژوهش و فناوری کلید توسعه و پیشرفت است

  احمد حسین زادگان استاندار مازندران در پیامی به مناسبت ۲۵ آذر روز پژوهش تاکید کرد : تحقیق ، پژوهش و فناوری کلید توسعه و پیشرفت است ‎

  احمد حسین زادگان استاندار مازندران در پیامی به مناسبت ۲۵ آذر روز پژوهش تاکید کرد: تحقیق ، پژوهش و فناوری کلید توسعه و پیشرفت است.

  به گزارش عصرساری، استاندار مازندران به مناسبت ۲۵ آذر روز پژوهش پیامی صادر نمود.
  متن پیام احمد حسین زادگان به شرح زیر است:
  تحقیق، پژوهش و فناوری کلید توسعه و پیشرفت و برای پویایی و تحرک در همه حوزه ها بهره گیری از دستاوردهای علمی و پژوهشی یک ضرورت است.
  خدا را شکر که در دولت تدبیر و امید افزایش فعالیت های پژوهشی و فناورانه یکی از اولویت های جدی بوده و همواره بر تأثیرگذاری و نقش آفرینی تحقیق و پژوهش در مسیر توسعه و پیشرفت جامعه اسلامی تأکید شده است.
  شکی نیست که سرمایه گذاری در حوزه پژوهش یک سرمایه گذاری راهبردی و استراتژیک بوده و انتظار می رود همه دستگاهها و نهادهای استان از یافته های پژوهشی، روشهای نوین و فناوری های نو بهره ببرند چرا که براساس تأکید مقام معظم رهبری علم و تحقیق کلید قطعی پیشرفت کشور است.
  فرصت را غنیمت شمرده ۲۵ آذر روز پژوهش را به همه پژوهشگران و محققین عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده امیدوارم پژوهشگران و محققان استان در راستای تحقق سه شعار محوری مطرح شده یعنی امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی با انجام کارهای تحقیق و پژوهش مسئولین را در تحقق این راهبردها کمک نمایند.

  انشاء الله
  احمد حسین زادگان
  استاندار مازندران

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار