رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 22 May
 • مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری:

  تجهیز سازمان های تابعه شهرداری به فیبر نوری در حال اجراست

  مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری گفت: شهرداری های مناطق و سازمان های تابعه به فیبر نوری جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان در حال اجراست.

  مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری گفت: شهرداری های مناطق و سازمان های تابعه به فیبر نوری جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان در حال اجراست.

  به گزارش عصرساری، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، یاسر قربانی با قدردانی از حمایت های مهدی عبوری شهردار ساری و شورای اسلامی شهر از اجرای پروژه های این سازمان اظهار داشت: پروژه فیبر نوری در خیابان ها و کوچه های سطح شهر اجرایی شده و با بهره برداری از آن گام موثری برای رسیدن به شهر هوشمند برداشته خواهد شد.

  وی افزود: در جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان، پروژه فیبر نوری در شهرداری های سه منطقه و سازمان های فناوری اطلاعات و ارتباطات، بهشت رضا(ع)، سیما، منظر و فضای سبز شهری، مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل، حمل و نقل بار و مسافر و شورای اسلامی شهر عملیاتی شده است.

  قربانی ادامه داد: تامین تجهیزات مناسب برای برقراری ارتباط و بهره برداری از فیبر نوری نیز در دستور کار قرار گرفته و جلسات کارشناسی در این راستا برگزار می شود.

  مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، استفاده این سازمان از تجربه کارشناسان متخصص را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: با به‌کارگیری دانش کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، این سازمان در بسیاری از فعالیت‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و الکترونیکی به خودکفایی رسیده و ضمن اشتغال‌زایی، کاهش هزینه را نیز در پی داشته است.

   

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار