رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • مدیر بندرامیرآباد گفت: با توجه به فراهم بودن زیرساخت های مختلف در حوزه های کشاورزی، صنعتی، گردشگری و ظرفیت های دیگر، بندرامیرآباد، آماده استقبال از سرمایه گذاران است.

  به گزارش عصرساری، مدیر بندرامیرآباد گفت: با توجه به فراهم بودن زیرساخت های مختلف در حوزه های کشاورزی، صنعتی، گردشگری و ظرفیت های دیگر، بندرامیرآباد، آماده استقبال از سرمایه گذاران است.

  سیاوش رضوانی پیش ازظهر سه شنبه در جمع فرمانداران سه شهرستان بهشهر، نکا و گلوگاه با هدف تعامل بیشتر بهره مندی از ظرفیت های بندرامیرآباد افزود: بندر امیرآباد به عنوان بندر نسل سوم با دارا بودن زیرساخت های مناسب آماده سرمایه گذاری سرمایه گذاران است.

  وی با بیان اینکه توانمندی ها و موقعیت بی بدیل و استراتژیک بندرامیرآباد کاملا واضح و مشخص است؛ اظهار کرد:  فعال بودن کارخانجات متعدد و تخلیه و بارگیری و رشد اقتصادی مناسب بیانگر آماده بودن زیرساخت های مناسب است که در این بخش از توان سرمایه گذاران برای توسعه اقتصادی استفاده خواهیم کرد.

  مدیر بندرامیرآباد گفت: ظرفیت ها و زیرساخت های مناسب گردشگری در این بندر فراهم است و انتظار داریم تا با همراهی فرمانداران و مسئولان برای رشد و توسعه اقتصادی بیشتر گام برداریم.

  رضوانی با اشاره به اینکه بندرامیرآباد  دارای ظرفیت ها و بسترهای مناسب صنعتی،کشاورزی و گردشگری است؛ افزود : جایگاه ویژه بندرامیرآباد در میزان صادرات و واردات کالا در بین بنادر شمال کشور،  مشخص است و این امر و زیرساخت های مختلف، باید منجر به جذب سرمایه گذاری سرمایه گذاران دراین منطقه شود.

  وی گفت: شرایط گردشگری هم در منطقه شرق این بندر فراهم شده است و انتظار داریم تا با همراهی فرمانداران، شاهد توسعه گردشگری در این حوزه بوده و فرمانداران سرمایه گذاران فعال در حوزه گردشگری را به این منطقه هدایت کنند./مهر

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار