رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۹ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 21 August
 • عضو کمیسیون عمران و فنی شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه سازمان عمران نباید تا زمانی که امور تملکات برای بازگشایی یک محور یا معبر حل نشده، قراردادی با شهرداری منعقد کند، اذعان داشت: شهرداری هم نباید قبل از طی شدن مراحل قانونی پروژه را به سازمان ابلاغ نماید.

  به گزارش عصرساری، عضو کمیسیون عمران و فنی شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه سازمان عمران نباید تا زمانی که امور تملکات برای بازگشایی یک محور یا معبر حل نشده، قراردادی با شهرداری منعقد کند، اذعان داشت: شهرداری هم نباید قبل از طی شدن مراحل قانونی پروژه را به سازمان ابلاغ نماید.

  قاسم قاسمی خواستار ارائه گزارش مقایسه ای از سازمان عمران در خصوص پروژه ها شد و گفت: تعداد پروژه هایی که از سال 1394 تاکنون اجرا شده اند به همراه مبلغ قراردادها و اینکه چند پروژه را سازمان انجام داده و چند پروژه را نیز واگذار کرده است و نیز گزارشی از پروژه های فعلی سازمان در سال جاری به همراه زمان ابلاغ، مدت پیمان، مبلغ، پیشرفت فیزیکی و پیشرفت مالی به شورا ارائه شود.

  قاسمی با بیان اینکه در بودجه سال 97 سازمان عمران رقمی بالغ بر 81 میلیارد و 300 میلیون تومان درآمد حاصل از اجرای پروژه های عمرانی شهرداری ساری پیش بینی شده است، تصریح کرد: شهرداری باید گزارش بدهد که بعد از گذشت 9 ماه از سال چه میزان پروژه به سازمان عمران واگذار نموده است.

  وی با اشاره به در پیش بودن فصل تدوین، بررسی و تصویب بودجه سال 98 شهرداری ساری گفت: اگر شهرداری اولویت بندی پروژه هایش را بداند در فصل تصویب بودجه دچار مشکل نخواهد شد و به همین ترتیب اولویت های حداقل چهار سال آینده را هم بداند مشکلات به مراتب کمتر خواهند شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار