رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
 • رئیس کمیسیون عمران و فنی شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه فاز دوم پارک ملل مهمترین پروژه تاریخ شهر ساری از دستور کار خارج شده است گفت: به شدت از شهرداری در مورد این پروژه گله مند هستیم.

  به گزارش عصرساری، رئیس کمیسیون عمران و فنی شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه فاز دوم پارک ملل مهمترین پروژه تاریخ شهر ساری از دستور کار خارج شده است گفت: به شدت از شهرداری در مورد این پروژه گله مند هستیم.

  به گزارش عصر ساری جلسه کمیسیون عمران و فنی شورای اسلامی شهر ساری به ریاست علی اکبر زلیکانی برگزار شد.

  رئیس کمیسیون عمران و فنی شورای اسلامی شهر ساری به نحوه مدیریت در سازمان عمران شهرداری ساری اشاره کرد و افزود: نحوه مدیریت در سازمان عمران نگران کننده است.

  وی با اشاره به اینکه با برگزاری جلسات تخصصی در شورای شهر ساری در پی راه حلی برای شیوه مدیریت در این سازمان هستیم گفت: اینکه کاری در سازمان انجام نمی شود و ماشن آلات آن روز به روز مستهلک تر می شوند نشان دهنده شیوه مدیریت غلطی است که باید اصلاح شود.

  زلیکانی با بیان اینکه اشکال کار در سازمان عمران انعقاد قراردادها بصورت گلوبال است، افزود: چون قرارداد به این شکل موید و نشان دهنده جزئیات نیست لذا باید قراردادها با جزئیات بسته شوند. موضوع، مدت و مبلغ قرارداد سازمان با شهرداری باید مشخص باشد.

  نائب رئیس شورای شهر ساری در خصوص پروژه میانگذر کوی 22 بهمن به بلوار پاسداران اذعان داشت: قرارداد آن از تاریخ 6 تیرماه 97 به سازمان ابلاغ شده است. با توجه به اینکه مدت آن 9 ماه است بر این اساس باید این پروژه در فروردین ماه افتتاح شود.

  سازمانهای تابعه شهرداری دارای تراز مالی باشند

  وی خطاب به مدیرعامل سازمان عمران شهرداری که در جلسه حاضر بود، گفت: در مورد رفع مشکل نقدینگی در سازمان خیلی نباید روی شهرداری حساب کنید و باید به دنبال پیدا کردن راه های دیگری باشید. این پولی که به شما می دهند چیزی جز حقوق پرسنل نیست و دریافت این پول ها بدهی های شما را بیشتر می کند. راه هایی وجود دارد که باید روی آنها برنامه ریزی نمایید. باید از نقطه ای شروع کنید و به شهرداری صورت وضعیت بدهید.

  سازمان عمران برای تامین نقدینگی به دنبال راه کار دیگری به جر شهرداری باشد

  نائب رئیس  شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه ما (شورا) از هزینه های جاری سازمان در طول یکسال اطلاعی نداریم، تصریح کرد: نگاه سازمان های تابعه شهرداری به جز آتش نشانی و آرامستان که خدماتی هستند، باید درآمدی بوده و باید دارای تراز مالی باشند.
  کارخانه آسفالت سازمان عمران بدلیل نداشتن قیر تعطیل است

  وی افزود: در سطح شهر به شدت مشکل آسفالت داریم و یکی از گله مندی های مردم در مراجعات به شورا همین است. متأسفانه کارخانه آسفالت سازمان عمران بدلیل نداشتن قیر، تعطیل است. آسفالت آیتمی است که خیلی سودده نیست.

  زلیکانی خاطرنشان کرد: مصالح فاز دوم بوستان ملل سرمایه بسیار خوب و مغتنمی است. شهرداری باید بابت واگذاری آن به سازمان از شورا مجوز بگیرد و قرار شده شهرداری احجام آن را به شورا ارائه کند تا ما در جریان آن باشیم.

  در انجام وظیفه مان با کسی عقد اخوت نبسته ایم

  وی ادامه داد: در مورد فاز دوم بوستان ملل البته به شدت از شهرداری گله مند هستیم. می گویند ملل دو نیمه فعال است اما من می گویم این پروژه تعطیل است. این پروژه مهم ترین پروژه تاریخ ساری است اما آقای عبوری باید پاسخ دهد که چرا از دستور کار خارج شده است.

  رئیس کمیسیون عمران و فنی شورای اسلامی شهر ساری در پایان متذکر شد: ما با همه مدیران در شهرداری رفاقت داریم اما در انجام وظایف مان با کسی عقد اخوت نبسته ایم لذا برای حل مشکلات مجدانه تا حصول نتیجه پیگیر هستیم.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار