رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 20 April
 • عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری:

  ضرورت پیگیری اقامه نماز در شهرداری ساری توسط سازمان فرهنگی و اجتماعی

  عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری خواستار تدوین و ابلاغ دستورالعملی به کلیه واحدها، مناطق و سازمان های تابعه شهرداری در زمینه اقامه نماز شد و خاطرنشان کرد: توقف کار در هنگام نماز باید در شهرداری انجام شود.

  به گزارش عصرساری  عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری خواستار تدوین و ابلاغ دستورالعملی به کلیه واحدها، مناطق و سازمان های تابعه شهرداری در زمینه اقامه نماز شد و خاطرنشان کرد: توقف کار در هنگام نماز باید در شهرداری انجام شود.

  علیجان شمشیربند عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری در این جلسه با بیان اینکه نیک نقش مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری صبقه فرهنگی دارد و می تواند در این جایگاه مثمر ثمر باشد، افزود: به نطر من رنگ آمیزی و فضاسازی در سطح شهر کار فرهنگی تلقی نمی شود چرا که باید به برنامه های زیربنایی و اصولی را به اجرا برسانیم.

  وی با تأکید بر ضرورت و اهمیت نهادینه کردن اقامه نماز در دستگاه ها و ادارات از جمله شهرداری ساری و سازمان های تابعه گفت: شهرداری ساری در حال حاضر بیش از پنج هزار نفر پرسنل دارد که رقم کمی به حساب نمی آید اما متأسفانه اقامه نماز در شهرداری بسیار کم رنگ است.

  شمشیربند اکثر مشکلات مردم و جامعه را نشأت گرفته از بی توجهی به اصول دین از جمله فریضه مهم نماز دانست و افزود: امروز بسیاری از بی اخلاقی ها و کم کاری ها در بین پرسنل شهرداری حاصل بی توجهی هایی است که به نماز صورت می گیرد و سازمان فرهنگی که متولی این حوزه است باید برنامه مناسبی در این خصوص داشته باشد.

  وی خواستار تدوین و ابلاغ دستورالعملی به کلیه واحدها، مناطق و سازمان های تابعه شهرداری در زمینه اقامه نماز شد و خاطرنشان کرد: توقف کار در هنگام نماز باید در شهرداری انجام شود.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار