رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 22 May
 • با حضور دکتر آرام مدیر کل بهزیستی استان و دکتر ولیپور مدیر کل کتابخانه های مازندران تفاهم نامه ای برای ارتقاء سطح کتابخوانی امضاء شد.

  به گزارش عصرساری، با حضور دکتر آرام مدیر کل بهزیستی استان و دکتر ولیپور مدیر کل کتابخانه های مازندران تفاهم نامه ای برای ارتقاء سطح کتابخوانی امضاء شد.

  نشست صمیمی دکتر سید سعید آرام؛ مدیرکل و معاونین اداره کل بهزیستی مازندران با آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان مازندران با هدف همکاری بیشتر و مشارکت در برنامه های مشترک برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران؛ دکتر آرام، ضمن تقدیر از اقدامات مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گفت: فراهم سازی محیط و ارائه خدمات به جامعه بهزیستی استان توسط مدیر کل و مجموعه اداره کل کتابخانه های مازندران قابل تقدیر است.
  وی با اشاره به اینکه داشتن یک جامعه خوب با دانش و آگاهی بدست می آید که از این سو نهاد کتابخانه ها می‌تواند کمک کار ما در بهزیستی باشد، اظهار داشت: به ۲۴۰هزار خانوار در بهزیستی کل استان خدمات ارائه داده می شود که شامل جامعه بزرگ سالمندان و مجموعه افرادی که در معرض آسیب های اجتماعی هستند ، 850 مهدکودک که بزرگترین جامعه آماری کودکان است و 1200 کودک پیش دبستانی جزء خانواده بهزیستی هستند که همه اینها آماده برای بهره مندی از خدمات همکاری های متقابل هستند.
  مدیر کل بهزیستی استان با اشاره به اینکه مراکز سالمندان بهزیستی گسترده و بنیاد فرزانگان یکی از آنها است، با بیان اینکه یک هزار و 400 معلول روستایی تحت پوشش قرار دارد و در حوزه پیشگیری 150 مرکز داریم، گفت: 60 کمپ فعال داریم که همه این مراکز زمینه خوبی برای فعالیت های فرهنگی مشترک است.
  همچنین در پایان این مراسم تفاهم نامه ای مشترک جهت همکاری بیشتر طرفین امضا شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار