رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 22 May
 • نائب رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه درباره سازمان عمران اعلام خطر می کنم گفت: نحوه مدیریت در سازمان عمران نگران‌کننده است، سازمان عمران باید منحل شود، این سازمان در منابع انسانی و دیگر منابع عملکرد بدی دارد.

  به گزارش عصرساری، نائب رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه درباره سازمان عمران اعلام خطر می کنم گفت: نحوه مدیریت در سازمان عمران نگران‌کننده است، این سازمان در منابع انسانی و دیگر منابع عملکرد بدی دارد.

  به گزارش عصر ساری، علی اکبر زلیکانی در سی و چهارمین جلسه علنی شورای شهر ساری اظهار کرد: وضعیت شهرداری‌های استان وارد یک نقطه حساس و بحرانی شده و باید منتظر اتفاقات بد در شهرداری‌های استان در ۲ سال آینده باشیم.

  وی افزود: دستمزد پرسنل شهرداری ساری بسیار بالاست و به ۱۰ میلیارد تومان می‌رسد.

  شهرداری ها با بحران جدی مواجه هستند

  زلیکانی با بیان اینکه شهرداری‌ها وارد محدوده خطرناک می‌شوند، تصریح کرد: اگر از همین امروز مدیریت شهری و حاکمیت دنبال راه حل نباشند، شهرداری‌ها با بحران جدی روبه‌رو خواهند شد، در حال حاضر شهرداری‌هایی هستند که از دادن حقوق پرسنل عاجزند.

  نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه برای سازمان عمران اعلام خطر می‌کنم، خاطرنشان کرد: نحوه مدیریت در سازمان عمران نگران‌کننده است، این سازمان در منابع انسانی و دیگر منابع عملکرد بدی دارد.

  این مسؤول با بیان اینکه سازمان عمران با آن همه پرسنل در لجن‌زار فرو می‌رود، گفت: مشکلات از سوء مدیریت است، مدیرانی حتی حاضر نیستند که پای صحبت‌های پرسنل بنشینند.

  نایب رئیس شورای شهر ساری هم با اشاره به اینکه قاطبه مردم از انتخاب حسین‌زادگان به عنوان استاندار مازندران خوشحال شدند، اظهار کرد: طلسم شکسته و فردی از ساری به عنوان استاندار معرفی شد.

  نائب رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه حسین زادگان در وضعیت بد اقتصادی استاندار شد، افزود: باید دست به دست هم دهیم ‌تا مازندران را از این مرحله عبور دهد.

  وضعیت شهرداری های استان وارد نقطه حساس و بحرانی شده است

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه وضعیت شهرداری‌های استان وارد نقطه حساس و بحرانی شده و باید منتظر اتفاقات بد و دومینووار در شهرداری‌های استان در یکی دو سال آینده باشیم، گفت: شهرداری ساری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان ماهانه حقوق می‌پردازد، اگر از امروز همه با هم در کنار هم چاره اندیشی نکنیم با بحران جدی مواجه می‌شویم، چراکه اکنون شهرداری‌هایی داریم که از پرداخت حقوق و مزایا عاجز هستند.

  زلیکانی با بیان اینکه درباره درآمد پایدار شهرداری ها اعلام خطر می‌کنم، ادامه داد: از حسین‌زادگان تقاضا دارم به عنوان اولویت جدی کارشناسانی را از درون و بیرون استانداری انتخاب کند تا ایجاد راهکار درآمد پایدار برای شهرداری‌ها را بررسی کنند.

  وی با بیان اینکه در این زمینه نامه‌ای به استاندار سابق نوشتیم اما اسلامی هیچ کاری نکرد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در کشور ما اگر کار نکنی ارتقا هم می‌گیری، از نمایندگانی که از اسلامی در روز رای اعتماد دفاع کردند تعجب می‌کنم‌، به ویژه که نمایندگان مازندران هم در جمع این افراد بودند.

  نائب رئیس شورای شهر ساری با اشاره به اینکه درباره سازمان عمران شهرداری ساری هم اعلام خطر می‌کنم، اظهار کرد: نحوه مدیریت در این سازمان نگران کننده است، با این وضعیت به سمت انحلال سازمان عمران می‌رویم..

  وی خاطرنشان کرد: بودجه در سال‌های آینده انقباضی ارائه شود..

   

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار