رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 22 May
 • سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری:

  کاهش حوادث با آموزش و رعایت نکات ایمنی میسر خواهد شد

  سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری گفت: کاهش حوادث با آموزش و رعایت نکات ایمنی میسر خواهد شد.

  به گزارش عصرساری، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری گفت: کاهش حوادث با  آموزش و رعایت نکات ایمنی میسر خواهد شد.

  سید حمید هاشمی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری، از 288 مورد بازديد ايمني و  برگزاری  سه هزار و 432 نفر ساعت آموزش طي آبان ماه سالجاري خبر داد و اظهار داشت: اين سازمان طي اين مدت، از 238 واحد مسكوني، 15 واحد تجاري و 35 واحد از ادارات و سازمان ها در نقاط مختلف شهر ساري بازديد ايمني بعمل آورد.

  هاشمی با اشاره به فعاليت هاي مختلف اداره پيشگيري سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری، افزود:  صدور 5 گواهي حريق و حادثه و نیز صدور 13 گزارش بررسي علت وقوع حوادث از ديگر اقدامات بخش پيشگيري و كارشناسي سازمان در  ماه گذشته بوده است.

  این مسئول از امداد رسانی به 211 حادثه در آبان ماه گذشته خبر داد و گفت: طی این مدت 288 مورد بازديد ايمني و 3432 نفر ساعت آموزش عمومی و تخصصی ایمنی نیز برای شهروندان اجرایی شد

  وی ادامه داد: طی آبان ماه سالجاری 3432 نفر ساعت دوره آموزشی برگزار شده که یک هزار و 750 نفر ساعت آن آموزش برون سازمانی و یک هزار و 682 نفر ساعت دیگر آموزش درون سازمانی است .

  این مسئول با قدردانی از کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در زمینه برگزارکردن این دوره های آموزشی ،  گفت : در این دوره ها ، به 2122 نفر از شهروندان و آتش نشانان  آموزش های عمومی و تخصصی در حوزه های ایمنی و آتش نشانی ارائه شد.

  سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری خاطر نشان کرد: کاهش حوادث با  آموزش و رعایت نکات ایمنی میسر خواهد شد.

  هاشمی در ادامه  امداد رسانی به 211 حادثه در آبان ماه گذشته را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری طی این عملیات ها 67 نفر را از حوادث نجات دادند.

  وی با  تاکید به لزوم رعایت موارد ایمنی از سوی شهروندان، افزود: بر اساس گزارش کارشناسان این سازمان، بیشترین علت آتش سوزی در ماه گذشته  حاصل از برق و مواد جامد سوز با عاملیت انسانی بوده و آتش سوزی بیشتر در معابر و گذرگاه و اماکن مسکونی رویداده است.

  سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری ساری  به عملیات امداد ونجات اشاره کرده و گفت: بیشترین امدادرسانی طی آبان ماه سالجاری نیز در تصادفات جاده ای ، انحراف خودرو ها و حوادث مربوط به آسانسور بوده است.

  هاشمی در پایان بر لزوم  حفظ خونسردی در وقوع حادثه تاکید کرده و  گفت: شهروندان طی تماس با شماره 125 آتش نشانی، نوع حادثه و آدرس دقیق را اعلام تا سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در کمترین زمان نسبت به امداد رسانی اقدام نماید.

  روابط عمومی شهرداری ساری

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار