رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 22 May
 • طی نشستی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، از بسیجیان نمونه پایگاه امام محمدباقر(ع) این اداره کل تقدیر شد.

  به گزارش عصرساری، طی نشستی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، از بسیجیان نمونه پایگاه امام محمدباقر(ع) این اداره کل تقدیر شد.

  آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست با بیان اینکه هر کسی که در هر مجموعه و اداره و نهادی مشغول فعالیت است و برای پیشرفت و تعالی مجموعه خود تلاش مخلصانه دارد، به تقویت نظام جمهوری اسلامی کمک می کند و در گفتمان بسیجی یک بسیجی تلقی می شود.

  وی افزود: از ویژگی های یک بسیجی این است که اهل تعاون و همکاری و کمک به پیشبرد اهداف سازمانی است و این روحیه بسیجی باید بعنوان یک فرهنگ اداری گسترش یابد.

  ولیپور با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی یکی از نمادهای بسیج می باشد، تاکید کرد: روحیه بسیجی ایجاب می کند که با همدلی و صمیمیت به تقویت گفتمان دینی و ملی و راهبردهای اداری یاری رسانیم و با نصیحت مشفقانه در پی موفقیت های بیشتر و رفع عیوب باشیم.

  مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، دیدن افق های دوردست و برنامه مداری را از بایسته های فرهنگ بسیجی دانست و گفت: بسیجی حسب فرمایش مقام معظم رهبری آتش به اختیار است و با احساس تکلیف برای انجام وظیفه خود آماده است و اقدام می کند.

  در این مراسم لوح سپاس فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی شهید مصطفی خمینی بسیج ادارات کل به مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به پاس تلاش مخلصانه و هدایت های مدبرانه در امورات بسیج و صیانت از انقلاب و دستاوردهای آن، تقدیم وی شد و همچنین مدیرکل کتابخانه های عمومی نیز از جواد مهدوی، فرمانده بسیج پایگاه مقاومت امام محمدباقر(ع) اداره کل و از علیرضا امیرسلیمانی، تقی درّی و زهرا کاویان بعنوان بسیجیان نمونه این پایگاه مقاومت با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار