رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 22 May
 • مدیر کل گردشگری مازندران:

  نقش رسانه ها درگردشگری یک اصل مهم است

  مدیر کل گردشگری مازندران ضمن قدردانی از رسانه های استان گفت: نقش رسانه ها در گردشگری یک اصل مهم است و نقد و پیگیری های این قشر، مشاوره ی با ارزشی برای مدیریت گردشگری خواهد بود.

  به گزارش عصرساری،مدیر کل گردشگری مازندران ضمن قدردانی از رسانه های استان گفت: نقش رسانه ها در گردشگری یک اصل مهم است و نقد و پیگیری های این قشر، مشاوره ی با ارزشی برای مدیریت گردشگری خواهد بود.

  سیف الله فرزانه پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره میراث فرهنگی چالوس افزود: جاده چالوس یکی از مهم ترین محورهای مازندران است که باید از ظرفیت های پنهان آن به خصوص در حوزه گردشگری بهره مند شد.

  چالوس نگین شهرهای مازندران است

  وی با بیان اینکه چالوس نگین شهرهای مازندران است و ظرفیتی بزرگ در غرب استان به شمار می آید؛ گفت: چالوس به لحاظ تنوع موقعیت جغرافیایی در همه ی حوزه های گردشگری ظرفیت های فراوانی دارد.

  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران یادآور شد: سفرهای ارزان در شرایط اقتصادی امروز جهان یک فرصت تلقی می شود و مازندران با تلاش و حمایت از گردشگری، می تواند پرچم دار در حوزه اشتغال استان باشد.

  وی ابراز امیدواری کرد: حضور یک استاندار بومی در استان فرصتی است که با همدلی و همراهی تمام دستگاه ها، می توانیم شاهد پیشرفت مازندران بیش از گذشته باشیم.

  فرزانه ضمن قدردانی از رسانه های استان مازندران، گفت : نقش رسانه ها در گردشگری یک اصل مهم است و نقد و پیگیری های این قشر، مشاوره ی با ارزشی برای مدیریت گردشگری خواهد بود.

  در این مراسم مهدی اسحقی به عنوان رئیس اداره میراث فرهنگی چالوس معرفی شد.

  مهر

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار