رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
 • به گزارش عصرساری، فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه استان گفت: سپاه ۷۴۶ واحد مسکونی برای محرومان مازندران می‌سازد. سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی در مراسم افتتاحیه یادمان شهدای گلزار شهدای آبلوی شهرستان اظهار داشت: بسیج به مفهوم مشارکت عمومی و تنها به خود فکرنکردن و با ایثار و خلوص […]

  به گزارش عصرساری، فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه استان گفت: سپاه ۷۴۶ واحد مسکونی برای محرومان مازندران می‌سازد.

  سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی در مراسم افتتاحیه یادمان شهدای گلزار شهدای آبلوی شهرستان اظهار داشت: بسیج به مفهوم مشارکت عمومی و تنها به خود فکرنکردن و با ایثار و خلوص برای مردم و جامعه کار  کردن است.

  وی افزود: در گذشته استعمار کاری کرد تا مردم در تمام زمینه‌ها وابسته آنان باشیم اما انقلاب آمد تا استقلال یابیم و به برکت انقلاب اکنون در بسیاری از زمینه‌ها روی پای خود ایستاده ایم و در حال حاضر نباید متکی به دولت باشیم بلکه برای رفع مشکلات از آحاد و نیروهای مردمی استفاده کنیم.

  بابایی بیان کرد: دشمن می‌خواهد در دهکده جهانی به جای خدا سراغ کدخدا برویم اما همه ما توکل ما به خدا بوده و تابع رهبر و سرباز امام زمان هستیم و خودمان به دنبال کار خود هستیم  و نیاز  مردم را با کمک خود مردم رفع می‌کنیم.

  وی افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، مقبره شهدا زیارتگاه و دارالشفای آزادگان است که 140 گلزار تک شهید و دو شهید با کمک مردم و گروه‌های  جهادی در استان ساماندهی و در هفته بسیج 50 گلزار شهدا با المان شهدا نصب شده است.

  فرمانده سپاه کربلای مازندران افزود: امسال 746 واحد مسکونی باید ساخته و تحویل محرومان شود که تا کنون 200 زمین از کمیته حضرت امام تحویل گرفته شد./تسنیم

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار