رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
 • معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران:

  برگزاری گردهمایی کشوری سرگروه‌های درس تاریخ در مازندران

  معاون متوسطه آموزش پرورش مازندران گفت: در گردهمایی سرگروه‌های درس تاریخ به مباحث کتب جدید التألیف در پایه دوازدهم و سایر کتاب‌های نونگاشت در تحول نظام آموزشی خواهد پرداخت.

  به گزارش عصرساری، معاون متوسطه آموزش پرورش مازندران گفت: در گردهمایی سرگروه‌های درس تاریخ به مباحث کتب جدید التألیف در پایه دوازدهم و سایر کتاب‌های نونگاشت در تحول نظام آموزشی خواهد پرداخت.

  اسفندیار نظری با اشاره به برگزاری گردهمایی کشوری سرگروه‌های درس تاریخ در ۷ و۸ آذرماه  به مدت ۲ روز در استان مازندران اظهار کرد: تمرکز دبیرخانه تاریخ در استان مازندران، تالیف کتاب جدید در پایه دوازدهم و سایر کتاب‌های نونگاشت در تحول نظام آموزشی در این رشته از مباحث این گردهمایی است.

  معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: یکی از وظایف سرگروه‌های کشوری در این درس، بررسی روند تدریس درس تاریخ در مدارس و چالش‌هایی پیرامون این درس در بخش تخصصی است که  ماحصل ارزیابی و نقد به دفتر پژوهش کتب درسی برای بررسی مجدد و رفع نواقص کتاب ارسال خواهد شد.

  نظری خاطرنشان کرد: سرگروه‌های درس تاریخ از نفرات برگزیده هر استان هستند  و در مجموع ۳۲ نفر از تمامی کشور به مدت ۲ روز به مباحث مختلف پیرامون کتاب‌های تاریخ و شیوه تدریس آن خواهند پرداخت./فارس

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار