رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
 • معاون اجرایی سپاه کربلا مازندران:

  بن‌بست اقتصادی در تفکر بسیج جایی ندارد

  معاون اجرایی سپاه کربلا مازندران گفت: بن‌بست اقتصادی در تفکر بسیج جایی ندارد و روحیه بسیجی می‌تواند با فعالیت در عرصه‌های مختلف بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف کند.

  به گزارش عصرساری، معاون اجرایی سپاه کربلا مازندران گفت: بن‌بست اقتصادی در تفکر بسیج جایی ندارد و روحیه بسیجی می‌تواند با فعالیت در عرصه‌های مختلف بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف کند.

  عسگر مجیدی ظهر امروز در جمع بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ثارالله(ع) مرکز مازندران، بسیج را بهترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی دست بسیاری از استکبارگران را از منطقه و منافع آنها را در داخل کشور قطع کرد و آنها به‌دنبال نفوذ در ایران اسلامی هستند.
  وی با بیان اینکه تفکر بسیج و مدیریت بسیجی جنگ را اداره کرد و بسیجیان بسیاری عملیات‌ها را اجرا کردند، افزود: بسیج در کنار سپاه و ارتش اجازه نداد در جنگ تحمیلی اندکی از خاک کشور به دست دشمنان بی‌افتد.
  معاون اجرایی سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه تفکر جهادی و انقلابی مانند جنگ تحمیلی نیاز روز کشور در جنگ اقتصادی است، تصریح کرد: برخی افراد پس از پیروزی جنگ تحمیلی به‌دنبال برچیدن بسیج از بدنه نظام بودند اما امام راحل بر ادامه فعالیت بسیج تاکید کرد.
  مجیدی با اشاره به اینکه امام راحل پس از جنگ تحمیلی فضای جدیدی برای بسیج باز کردند، افزود: بسیج پس از جنگ به سمت جبهه نرم رفت و در مباحث فرهنگی، سازندگی و خدمات‌رسانی به مناطق محروم فعالیت کرد.
  وی با بیان اینکه خلوص نیت در فعالیت‌های بسیجی اقدامات بسیج را ماندگار می‌کند، اظهار کرد: بسیجیان در فعالیت‌های خود برای رضای خداوند کار کنند تا ماندگار شود.
  مجیدی با بیان اینکه تحریم‌های اخیر کشور جدید نیست بلکه ما از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون مورد تحریم‌ها قرار گرفته بودیم، ادامه داد: تفکر بسیج موجب شد تا جمهوری اسلامی به موشک‌های نقطه‌زن دست پیدا کند.
  وی با بیان اینکه باور و تفکر بسیج بیشتر از هر چیز دیگر برای ما مهم است چون دشمنان نیز از تفکر بسیج هراس دارند، بیان کرد: تفکر بسیج دشمنان را به زانو درآورده است.
  معاون اجرایی سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه دشمن با جنگ نرم به‌دنبال تغییر باور ملت ایران اسلامی است، تصریح کرد: ملت ایران اسلامی در تمامی صحنه‌های نظام حضوری پررنگ داشتند و مردم حساب کمکاری برخی مسؤولان را با اصل نظام و انقلاب جدا کردند.
  مجیدی با بیان اینکه مسؤولان قدر و ارزش این مردم را بدانند که در تمامی شرایط سخت اقتصادی کشور بازهم پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند، گفت: بن‌بست اقتصادی در تفکر بسیج جایی ندارد و روحیه بسیجی می‌تواند با فعالیت در عرصه‌های مختلف بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف کند./فارس

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار