رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
 • معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: امشب از ناپایداری‌ها کاسته می‌شود، اما فردا و پس فردا یعنی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری، مجددا بارش‌های پراکنده را خواهیم داشت.

  به گزارش عصرساری،احمد اسدی در خصوص آخرین وضعیت هواشناسی در استان به خبرنگار ما گفت: بارندگی‌ها از غروب روز گذشته در مازندران آغاز شده است و امروز نیز کم‌وبیش شاهد ادامه این بارندگی‌ها در نقاط گوناگون استان هستیم.

  وی افزود: در ارتفاعات استان، بارش برف و باران همراه با مه را داریم.

  معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران اظهار کرد: امشب از ناپایداری‌ها کاسته می‌شود، اما فردا و پس فردا یعنی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری، مجددا بارش‌های پراکنده را خواهیم داشت.

  اسدی ادامه داد: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه و پنج‌شنبه نیز هوایی صاف و نیمه ابری را انتظار داریم.

  وی وضعیت دریا را مواج اعلام و بیان کرد: امروز دریا برای صیادی مناسب نیست و از صیادان انتظار داریم با رعایت نکات ایمنی از رفتن به دریا خودداری کنند.

  به گفته معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران، میانلات رامسر با 75، رامسر با 68، کلوده محمودآباد با 67، سنگ پشته رامسر با 59، چمستان نور با 54 و آمل با 51 میلیمتر بیشترین بارندگی‌ها را ثبت کرده‌اند.

  اسدی گفت: بیشترین میزان بارش برف در استان نیز مربوط به ایستگاه لاسم آمل با 25 سانتیمتر و  روستای اندوار در منطقه لاریجان آمل با 11 سانتیمتر می‌باشد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار