رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
 • آئین تکریم و معارفه امام جمعه شهر فرح‌آباد در جلسه شورای اداری بخش رودپی شمالی برگزار شد.

  به گزارش عصرساری،عباسعلی رضایی در جلسه شورای اداری بخش رودپی شمالی با تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت نبی اکرم (ص)، گفت: هدف امام خمینی (ره) از نام‌گذاری هفته وحدت، جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده دشمنان در تفرقه‌اندازی بین مسلمانان است و باید با حفظ وحدت و همدلی توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.

  وی با بیان اینکه دین اسلام نگاه ویژه‌ای به تعاون و مشارکت اجتماعی و تأثیر آن بر وحدت امت دارد، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ویژۀ برای تحقق وحدت اجتماعی، فریضه عبادی ـ سیاسی «نماز جمعه» است؛ فریضه‌ای که بیانگر روح تعاون و موجب تحکیم ارتباطات است و قابلیت آن را دارد که مجموعۀ امت اسلامی را همچون دانه‌های تسبیح به یکدیگر پیوند دهد و موجبات ترقی و پیشرفت آن‌ها را فراهم آورد.

  فرماندار شهرستان ساری با تشکر از زحمات حجت‌الاسلام عابدی امام‌جمعه سابق شهر فرح‌آباد، اظهار کرد: نماز جمعه فرح‌آباد نماد وحدت دو بخش رودپی شمالی و جنوبی شهرستان ساری است که حاصل تلاش و زحمات جهادی حجت‌الاسلام‌والمسلمین عابدی است.

  فرماندار مرکز استان مازندران با با بیان اینکه وحدت رویه زمینه توسعه ساری را فراهم می‌کند، خاطرنشان کرد: بخش‌های رودپی شمالی و جنوبی دارای توان صنعتی، کشاورزی، دانشگاهی و گردشگری است که با مدیریت صحیح و در سایه وحدت رویه مسئولان قابل بهره‌برداری هستند.

  در این جلسه از امام‌جمعه سابق فرح‌آباد حجت‌الاسلام عابدی تکریم و حجت‌الاسلام محمدزاده به‌عنوان امام‌جمعه جدید شهر فرح‌آباد معرفی شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار