رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


 • چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 19 December
 • حسین زادگان در جلسه شورای برنامه ریزی استان مطرح کرد

  صنایع تبدیلی حلقه مفقوده در صنعت کشاورزی مازندران

  سرپرست استانداری مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه بسیاری از صنایع تبدیلی مورد نیازکشاورزی در مازندران ایجاد و جانمایی نشده و راه اندازی آن ضروری است گفت: برای احداث شالیکوبی های جدید می توان از ظرفیت شهرکهای صنعتی نیز استفاده کرد.

  به گزارش عصرساری، سرپرست استانداری مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه بسیاری از صنایع تبدیلی مورد نیازکشاورزی در مازندران ایجاد و جانمایی نشده و راه اندازی آن ضروری است گفت: برای احداث شالیکوبی های جدید می توان از ظرفیت شهرکهای صنعتی نیز استفاده کرد.

  وی اظهار کرد: همه دستگاهها به فعالان اقتصادی برای نقش آفرینی در عرصه تولید و اشتغال کمک کنند.

  حسین زادگان تصریح کرد: برای مقابله با تحریم های ظالمانه همه دستگاهها به فعالان اقتصادی برای نقش آفرینی در عرصه تولید و اشتغال کمک کنند.

  سرپرست استانداری مازندران راه اصلی نجات کشور را همراهی، همدلی و اقدامات جهادی و انقلابی و هوشمندانه برای مقابله با تحریم های دشمنان دانست و تاکید کرد: همه دستگاهها به فعالان اقتصادی برای نقش آفرینی در عرصه تولید و اشتغال کمک کنند.

  وی با اشاره به اینکه بسیاری از صنایع تبدیلی مورد نیازکشاورزی در استان ایجاد و جانمایی نشده و راه اندازی آن ضروری است اظهار داشت: برای احداث شالیکوبی های جدید می توان از ظرفیت شهرکهای صنعتی نیز استفاده کرد.

  حسین زادگان برگزاری جلسه مشترک با نمایندگان سه قوا را برای بررسی مسائل و مشکلات مختلف استان ضروری دانست و از غیبت برخی مدیران دستگاه های اجرایی در جلسه شورای برنامه ریزی انتقاد کرد.

  وی افزایش تولید و صادرات را متذکر شد و یادآور شد: کشورهای آسیای میانه فرصت بزرگی برای توسعه صادرات هستند و مازندران با توجه به داشتن بنادر مناسب؛ راه ریلی و فرودگاه استعداد بسیار خوبی برای توسعه صادرات دارد.

  سرپرست استانداری مازندران در ابتدای سخنان خود آغاز ولایت حضرت مهدی موعود (عج) را تبریک و تهنیت گفت و با اشاره به درگذشت جانسوز رئیس سازمان تامین اجتماعی در حادثه تصادف در گلستان اظهار داشت: مرگ فقید سعید نوربخش مدیر ساعی، مخلص و متعهد در مسیر خدمت و کار افتخار و ارزش بزرگی بود .

   

   

   

  .

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار