رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
 • همزمان با دهمین روز از دهه وقف زائرسرا آستان مقدس امامزاده حمزه‌رضا (ع) شهر هولار به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش عصرساری، همزمان با دهمین روز از دهه وقف زائرسرا آستان مقدس امامزاده حمزه‌رضا (ع) شهر هولار به بهره‌برداری رسید.

  همزمان با دهمین روز از دهه وقف با حضور حجت‌الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام سلطانی رئیس اداره اوقاف ساری و جمعی از مسؤولان شهر هولار زائرسرا آستان مقدس امامزاده حمزه‌رضا (ع) شهر هولار به بهره‌برداری رسید.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در آیین افتتاح زائرسرا امامزاده حمزه‌رضا(ع) هولار با بیان اینکه 130 پروژه عمرانی آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان در حال اجراست، اظهار کرد: این پروژه‌ها در مساحت 7 هزار و 500 متر مربع در حال اجرا هستند که گام مهمی در راستای آبادانی اماکن مذهبی استان به‌شمار می‌رود.

  حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی از اجرای 117 طرح جامع بقاع متبرکه در مازندران خبر داد و گفت: پروژه‌های طرح جامع بقاع متبرکه طراحی کاملی از تمامی زیرساخت‌های آن بقعه است که انجام می‌شود.

  وی با بیان اینکه زائرسرای آستان مقدس امامزاده حمزه‌رضا(ع) هولار یکی از بهترین زائرسراهای کشور به‌شمار می‌رود، افزود: این زائرسرا از محل ثلث خانم زینب جعفری همسر شهید پنجعلی ژولیده، کمک اهالی هولار، خیران و اعتبارات عمرانی سازمان اوقاف و امور خیریه احداث شده است.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران هزینه تکمیل زائرسرای آستان مقدس امامزاده حمزه‌رضا(ع) هولار را 500 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این زائرسرا دارای 9 باب سوئیت و تجهیزات کامل اسکان است که توسط خادمین آستان مقدس امامزاده حمزه‌رضا(ع) هولار اداره و درآمد آن برای خود امامزاده هزینه می‌شود./فارس

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار