رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 20 April
 • فرماندار شهرستان ساری با تأکید بر اهتمام تمام دستگاه‌ها و ادارات در تکمیل این پروژه فرهنگی، اظهار کرد: فاز نخست این طرح پس از 9 سال با سرمایه‌گذاری 195 میلیارد ریال اواسط بهمن‌ماه سال گذشته به مرحله بهره‌برداری رسیده است اما هنوز شرایط برای حضور و بازدید مردم مهیا نیست. ‎

  به گزارش عصرساری، عباسعلی رضایی در جلسه پیگیری و رفع موانع پروژه ساخت پارک موزه دفاع مقدس مازندران با اشاره به این که ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس باید به نسل پس از انقلاب منتقل شود، گفت: اکنون ساخت مرکز فرهنگی و هنری پارک موزه دفاع مقدس وارد یازدهمین سال ساخت شد و مطالبات مردم به‌ویژه خانواده‌های شهدا و جانبازان برای اتمام این مرکز فرهنگی جدی‌تر شده است.

  وی با تأکید بر اهتمام تمام دستگاه‌ها و ادارات در تکمیل این پروژه فرهنگی، اظهار کرد: فاز نخست این طرح پس از 9 سال با سرمایه‌گذاری 195 میلیارد ریال اواسط بهمن‌ماه سال گذشته به مرحله بهره‌برداری رسیده است اما هنوز شرایط برای حضور و بازدید مردم مهیا نیست.

  فرماندار شهرستان ساری در ادامه افزود: این مجتمع عظیم فرهنگی یادمان مردم ولایتمدار مازندران با پیشینه مذهبی و دینی در هشت سال دفاع مقدس کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشتند و ساخت مرکز فرهنگی و هنری دفاع مقدس باهدف انعکاس گوشه‌ای از خاطرات سال‌های حماسه، عشق و ایثار دلیرمردان این خطه سرسبز ساخته ‌شده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار