رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۸ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 31 May
 • آئین تکریم و معارفه بخشدار دودانگه با حضور فرماندار شهرستان ساری و مسئولان بخش برگزار شد. ‎

  به گزارش عصرساری، عباسعلی رضایی در آئین تکریم و معارفه بخشدار دودانگه که با حضور مسئولان بخش برگزار شد با اشاره به ظرفیت‌های دودانگه، گفت: گردشگری، کشاورزی، طبیعت‌گردی، صنایع‌دستی و نیروی انسانی از سرمایه‌های عظیم بخش دودانگه است.

  وی مردمان دودانگه را زحمت‌کش خونگرم و حامی انقلاب خواند و اظهار کرد: هنر مردمان دودانگه تقدیم 150 شهید برای به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران بود.

  فرماندار شهرستان ساری ضمن تشکر از عشوری بخشدار سابق دودانگه، تصریح کرد: چهل‌سالگی فصل کمال انقلاب است و باید با تمام توان در جهت رفع محرومیت‌ها تلاش کرد.

   رضایی با تأکید بر نقش حمایتی مردم، خاطرنشان کرد: شوراهای بخش و دهیاران در راستای تحقق اهداف دولت، کمک‌رسان بخشدار منطقه باشند.

  وی با اشاره به سوابق خدمتی بخشدار جدید دودانگه، اظهار کرد: محمدعلی زلیکانی از نیروهای زحمتکش و باسابقه عالی در فرمانداری شهرستان است که تجربه کار در وزارت کشور کمک‌رسان او در انجام امور بخشداری دودانگه خواهد بود.

  همچنین در این مراسم جهانبخش عشوری به ارائه گزارشی از فعالیت‌های بخشداری در 2 سال گذشته پرداخت و مورد تجلیل فرماندار مرکز استان و مسئولان بخش قرار گرفت.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار