رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • رئیس شورای تأمین شهرستان با بیان اینکه پیشگیری فرهنگی اجتماعی به‌مراتب هزینه کمتر و نتیجه بیشتری نسبت به پیشگیری پلیسی و قضایی دارد، افزود: پیشگیری از وقوع جرائم نمی‌تواند تنها کار دستگاه قضایی باشد و این امر یک موضوع عمومی است و همه باید باهم تعامل و همکاری گسترده داشته باشند. ‎

  به گزارش عصرساری،  عباسعلی رضایی در جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان ساری با تأکید بر ضرورت احساس امنیت در جامعه، گفت: مهم‌ترین نقش در ارتقاء امنیت در جامعه را افراد آن جامعه بر عهده دارند و اگر هر فرد نسبت به زندگی خود و اطرافیان احساس مسئولیت کند می‌توان به جامعه‌ای به‌دوراز هرگونه ناامنی دست‌یافت.

  وی مازندران را مهد فرهنگ و دیار مردمان دوستدار اهل‌البیت (ع) خواند و اظهار کرد: احساس امنیت بر امنیت واقعی غلبه دارد و تأمین امنیت جامعه مطالبه قانونی مردم از حاکمیت است و مسئولان هم باید پاسخگو باشند.

  رئیس شورای تأمین شهرستان با بیان اینکه پیشگیری فرهنگی اجتماعی به‌مراتب هزینه کمتر و نتیجه بیشتری نسبت به پیشگیری پلیسی و قضایی دارد، افزود: پیشگیری از وقوع جرائم نمی‌تواند تنها کار دستگاه قضایی باشد و این امر یک موضوع عمومی است و همه باید باهم تعامل و همکاری گسترده داشته باشند.

  فرماندار شهرستان ساری با اشاره به عملیات انتظامی 6 ماه گذشته در مرکز استان مازندران، گفت: انهدام 2 باند سرقت موتورسیکلت و خودرو، دستگیری 21 نفر و کشف 62 خودرو و موتورسیکلت و کشف و دستگیری 2 باند سرقت از منازل و موبایل قاپ از اقدامات مؤثر امنیتی در 6 ماه ابتدایی سال بود.

  رضایی با تأکید بر ضرورت افزایش ضریب ایمنی شهرستان، تصریح کرد: کلیه دستگاه‌های اداری و انتظامی در راستای ارتقاء این ضریب تلاش کنند.

   

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار