رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • به پیشنهاد فرماندار شهرستان ساری و طی حکمی از سوی استاندار مازندران، معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار ساری منصوب شد. ‎

  به گزارش عصرساری، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، محمد اسلامی استاندار مازندران با صدور حکمی معاون فرماندار شهرستان ساری را منصوب کرد.

  متن حکم استاندار مازندران بدین شرح است:

  جناب آقای روح‌الله ناصحی

  سلام‌علیکم؛

  با عنایت به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان ساری و به‌موجب این حکم به سمت «معاون برنامه‌ریزی و توسعه» فرمانداری شهرستان ساری پست سازمانی شماره ۲۲۷_۲۷ منصوب می‌شوید .

  امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت کامل و دقیق قوانین و مقررات و بهره‌گیری از تجارب علمی و عملی خویش و استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالفعل و بالقوّه نهفته در حوزه مسئولیت جدید در ایفای وظایف محوله و خدمت به مردم منطقه مؤید و منصور باشید.

  توفیق روزافزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظّم انقلاب اسلامی «مدظله‌العالی» در جهت پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار خواستارم.

  محمـد اسلامی – استاندار مازندران

  شایان‌ذکر است ناصحی با تحصیلات دانشگاهی درزمینهٔ اقتصاد و بازرگانی و تحصیلات تکمیلی دکتری جامعه‌شناسی سیاسی پیش‌ازاین به‌عنوان رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فریدون‌کنار، واحد نرخ‌گذاری و بررسی قیمت‌ها و ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران و اداره کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران مشغول به کار بود.

  اخبار مرتبط

  نظرات



  آخرین اخبار