رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • به همت شهرداری ساری و اداره کل امور مالیاتی استان:

  المان میدان مالیات در ساری افتتاح شد

  در راستای روان سازی ترافیک و نیز ارتقاء سطح فرهنگ پرداخت عوارض شهروندی در جهت نیل به توسعه ، میدان جدید التاسیس مالیات در ابتدای بلوار مرحوم سلیم بهرامی مورد بهره برداری قرار گرفته و از المان آن نیز رونمایی شد.

  به گزارش عصرساری، آیین افتتاح میدان مالیات با حضور مهدی عبوری شهردار ساری ، طاهری ،فرزانه ، رشیدی و محبوب معاونان شهرداری مرکز استان ، قبادی شهردار منطقه دو و علی اکبر حمزه ای مدیرکل امور مالیاتی مازندران برگزار گردید.

  در این مراسم ضمن بهره برداری از میدان جدید التاسیس مالیات از المان مربوط به آن نیز که در این محل جانمایی شده رونمایی گردید.

  در حاشیه این مراسم ،  مهدی عبوری شهردار ساری در سخنانی با قدردانی از  معاونت فنی عمرانی ، واحد زیبا سازی و نیز مشارکت اداره کل امور مالیاتی مازندران در راستای بهره برداری از این میدان گفت : با توجه به توسعه شهری و لزوم اجرای طرح های  روان سازی ترافیک در نقاط مختلف شهر با کارشناسی های به عمل امده ، پس از احداث پل شهیدان رضایی در تقاطع بلوار کشاورز و کمربندی مرحوم سلیم بهرامی ، ایجاد این میدان در تقاطع جاده قائمشهر و این کمربندی ، گام موثری در تسهیل عبور و مرور خواهد بود لذا احداث میدان  مالیات در دستور کار قرار گرفته و اجرایی گردید.

  عبوری به نامگذاری این میدان به نام مالیات و  المان نصب شده در این مکان اشاره نموده و ادامه داد: این المان نمادی از صنعت و اقتصاد و توسعه و بازار بوده که در راستای ارتقاء سطح فرهنگ پرداخت مالیات و عوارض شهروندی در جهت نیل به توسعه در این میدان جانمایی گردیده است.

  علی اکبر حمزه ای مدیرکل امور مالیاتی استان نیز در حاشیه این مراسم با قدردانی از شهردار ساری برای احداث و نامگذاری این میدان  به نام مالیات  و نیز جانمایی المانی در این زمینه ، این اقدام را گام بلندی در زمینه ارتقاء سطح فرهنگ پرداخت عوارض و مالیات و مشارکتهای مردمی عنوان کرد و اظهار داشت: با پرداخت به موقع مالیات و عوارض ، می توان توسعه شهر و استان را شتاب بخشید .

  وی در ادامه اقدامات شهرداری ساری در توسعه شهر را مورد توجه قرارداد و افزود: با اقدامات موثری که برای توسعه شهر انجام گردیده است ضمن جلب رضایتمندی شهروندان ، مشارکت های مردمی آنان نیز افزایش خواهد یافت.

  منبع: روابط عمومی شهرداری ساری

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار