رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • قول جدید معاون استاندار مازندران برای تکمیل پروژه ساری ـ تاکام

  تکمیل قدیمی‌ترین پروژه‌ راهسازی کشور تا سال آینده/ مردم و مسافران دندان روی جگر بگذارند!

  با وجود خلف وعده یک سال پیش در ارتباط با تکمیل فاز اول پروژه ساری تاکام معاون عمرانی استاندار مازندران در جدیدتریم اظهاراتش قول تکمیل کامل این پروژه را برای سال آینده داد.

  به گزارش عصرساری، پروژه بهسازی محور ساری به تاکام شاید یکی از قدیمی‌ترین پروژه‌های راهسازی کشور به لحاظ بعد مسافت تلقی شود، بازسازی و بهسازی محوری که از زمان شروع تاکنون حدود 16 سال زمان برد و پس از مدت 16 سال تنها هشت کیلومتر از مسیر هم به بهره‌برداری نرسیده است.

  برای لمس مشکلات پروژه راه ساری تاکام کافی است که عصر روز جمعه و یا ایام تعطیلات از این مسیر گذر کنید.

  توقف چهار ساعته در مسیر هم گاهی در رسانه‌ها منتشر شده و مدت زمان پنج ساعت برای گذر از این مسیر هم ثبت و درج شده است.

  بازدیدهای زیادی از این محور توسط وزیر، معاون وزیر و اعضای کمیسیون عمران مجلس انجام شده اما ظاهرا مرغ یک پا دارد و همیشه لنگ اعتبارات بوده است.

  قول‌های زیادی در ارتباط با اتمام این پروژه داده شده است، اما وقتی به مرحله عمل و تحقق وعده‌ها نزدیک می‌رسد، کف‌گیر اعتبارات به ته دیگ می‌خورد.

  این موضوع را به این جهت اعلام کردیم که در تاریخ 26 مهرماه سال گذشته بخشدار سابق منطقه کلیجان رستاق اعلام کرد که فاز نخست محور ساری تاکام تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد، از دو ماه اعلام شده تاکنون حدود یک سال گذشته است اما حتی فاز اول این پروژه به اتمام نرسیده است.

  هنوز فاز اول این پروژه به بهره‌برداری نرسیده است که معاون عمرانی استاندار مازندران از تعیین تکلیف پروژه ساری تاکام طی یک سال آینده خبر داد.

  موضوعی که زمینه خرسندی بسیاری از مردم به ویژه مردم چهاردانگه و دودانگه را به همراه دارد اما با توجه به خلف وعده‌های زیادی که در ارتباط با این محور انجام شده ما هم در این رسانه نیمه پر لیوان را می‌بینیم و یک سال دیگر چشم انتظار این وعده می‌نشینم و امید داریم که از همین رسانه خبر خوش تکمیل این پروژه را به اطلاع مردم برسانیم./ بلاغ

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار