رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 March
 • سرپرست دانشگاه آزاد ساری گفت: استفاده از ظرفیت تشکل‌های مختلف دانشجویی برای برنامه‌های فرهنگی مبتنی بر اصل ولایت فقیه، ضروری است.

  به گزارش عصرساری، حسین منصوریان در شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت: یکی از ویژگی‌های جامعه پویا، نشان‌دادن عکس‌العمل در برابر موضع‌گیری‌های مختلف بوده و امروز دشمن با طرح مسائل مختلف در حال سنجش جوانان و افراد و انقلابیون است و عکس‌العمل درست و بموقع ما می‌تواند پاسخی کوبنده باشد.

  منصوریان با بیان اینکه استعمار و استکبار به دنبال ضربه‌زدن به انقلاب هستند گفت: این نظام، نظامی الهی است و اصل نظام ریشه‌ای قوی دارد و مطمئن باشید که این توفان‌ها آن را از پای درنخواهد آورد و همه باید محکم، قوی و استوار در راستای خدمت به آن قدم برداریم.

  رئیس واحد ساری با بیان اینکه باید کار‌های فرهنگی مبتنی بر اندیشه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری باشد، اظهار کرد: اصل، اساس و اندیشه فعالیت‌های فرهنگی باید مبتنی بر این اصول باشد در غیر این‌صورت انحراف و اختلاف ایجاد خواهد شد.

  منصوریان با تأکید بر استفاده و بهره‌وری از ظرفیت‌های دانشجویی در حوزه برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه افزود: استفاده از ظرفیت تشکل‌های مختلف دانشجویی برای برنامه‌های فرهنگی مبتنی بر اصل ولایت فقیه، ضروری است.

  منصوریان با تاکید بر توسعه و گسترش فعالیت‌های دانشگاهی به خارج از محیط دانشگاه نیز اظهار کرد: انجام برنامه‌های فرهنگی باید با نهاد‌هایی مانند سپاه، سازمان تبلیغات اسلامی و نهاد‌های دیگر که مسئول برنامه‌های فرهنگی هستند در دستور کار قرار گیرد تا جامعه نیز از خدمات و برنامه‌های فرهنگی دانشگاه مطلع شود.

  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری، استفاده از شخصیت‌های ملی را در چارچوب برنامه‌های فرهنگی خواستار شد و تاکید کرد که از وجود افراد و چهره‌های ملی در برنامه‌های فرهنگی دانشگاه در استان استفاده شود.

  وی با بیان اینکه نسل جوان و دانشجوی ما باید آگاه و بیدار باشد تصریح کرد: امروز نسل جوان باید نسبت به برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه حساسیت و وسواس داشته باشد و حضور تشکل‌ها و نمایندگان آن‌ها در جلسات فرهنگی بسیار ارزشمند و فرصتی مغتنم برای تضارب آرا و ارتباط با نسل جوان است.

  منصوریان با بیان اینکه هم ملیت و هم دیانت برای ما مهم است اضافه کرد: نتیجه کار فرهنگی این است که در برابر اتفاقات مختلف حساس باشیم، باید برای تبیین مباحث فرهنگی و معرفتی به منظور مواجهه با طرح و برنامه‌های دشمن و استعمار آماده باشیم.

  وی با بیان اینکه قبل از اینکه فردی علمی و دانشگاهی باشم، فردی فرهنگی هستم گفت: از تمام توان و ظرفیت‌ها برای توسعه و تقویت برنامه‌های فرهنگی در چارچوب فعالیت‌های دانشگاه و قوانین نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر اصل ولایت فقیه کوتاهی نخواهم کرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار