رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
 • السبت ۱۶ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 23 March
 • امام جمعه ساری با اشاره به اینکه در روزهای اخیر هفت استان در کشور از منطقه آزاد برخوردار شدند وایجاد منطقه آزاد در این استان هنوز محقق نشده، گفت: نمایندگان تفرقه را کنار بگذارند وبا همدلی اجازه دهند این کار کلان در استان اتفاق بیفتد.

  به گزارش عصرساری، آیت الله  نورالله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران امروز(26مرداد) در خطبه های نماز جمعه ساری با تاکید بر تقوا ،آنرا خویشتن‌داری در اطاعت از دستورات الهی و دوری از گناهان دانست.

  وی تقوا در برابر حرام، صبر و اخلاق نیکو را از خصایص مهم افرادی دانست که با دارا بودن این سه خصیصه در روز قیامت از جایگاه خوبی برخوردار هستند،افزود: دوری از گناهان، دوری از شُبهات، دوری از امور حلال غیرضروری و اشتغال قلب به خدا ملاک برتری انسانها نزد خدا محسوب می شود.

  امام جمعه ساری با بیان اینکه اخلاق نیکو مهمترین ویژگی یک مسلمان است ،گفت: خوش اخلاقی يا اخلاق حسنه يكی از مهمترين ركن و ويژگی های دين مبين اسلام است كه ائمه اطهار(علیه السلام)، قرآن، پيامبر گرامی اسلام(صلی الله علیه وآله وسلم) و خداوند متعال به انجام آن تاكيد فراوانی نموده‌اند.

  وی در بخش دیگر از سخنانش به قدرت دفاعی قواه سه گانه کشور اشاره کرد و افزود: امنیت امروز کشور مرهون تلاش ها و قدرت دفاعی کشور است و این قدرت موجب شده تا آمریکا جرات چپ نگاه کردن به کشور ما را نداشته باشد.

  آیت الله طبرسی با اشاره به سخنان اخیر مقام عظمای ولایت و تاکید ایشان بر اینکه هرگونه مذاکره با آمریکا ممنوع است ،گفت: هیچ حمله نظامی از سوی آمریکا اتفاق نمی افتد چرا که آنان می دانند ما از چه قدرت نظامی مقتدری برخوردار هستیم.

  خطیب نماز جمعه امروز ساری به سخنان سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: این سردار بزرگ در سخنان اخیر خود خطاب به ترامپ متذکر شد که شما با نیروهای عظیم ما طرف هستید.

  وی با بیان اینکه در روزهای اخیر هفت استان در کشور از منطقه آزاد برخوردار شدند وایجاد منطقه آزاد در این استان هنوز محقق نشده، گفت:  نمایندگان تفرقه را کنار بگذارند وبا همدلی اجازه دهند این کار کلان در استان اتفاق بیفتد.

  نماینده ولی فقیه در مازندران به آتش سوزی مسجد جامع ساری به عنوان یکی از آثار تاریخی و دینی مرکز مازندران اشاره کرد و خواستار کمک مردمی برای بازسازی این بنای مذهبی شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار