رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
 • السبت ۱۶ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 23 March
 • فرماندار مرکز استان مازندران الگویی است برای سایر مدیران استانی در خدمت‌رسانی و تکریم ارباب‌رجوع.

  به گزارش عصرساری،از گیرودار اداری زیاد دیده و بسیار زیادتر شنیده بودم! فکر می‌کردم این بار هم بعد از ماه‌ها دوندگی چاره‌ای برای مشکلم یافت نمی‌شود خبر انتصاب جدید و درماندگی از مشکلم باز مرا به ساختمان فرمانداری مرکز استان کشاند.

  ساعت 8.30 صبح وارد فرمانداری ساری شدم سراغ دفتر فرماندار را از سربازی که آنجا بود گرفتم بدون بازخواستی نشان طبقه سوم را داد، روز ملاقات عمومی بود و دفتر فرماندار پر از چهره‌های و اقشار مختلف مردم، این حجم از مراجعه برایم جای سؤال داشت.

  بعد از یک ساعت انتظار نوبت به من رسید وارد اتاق شدم، سلام کردم و پاسخ را این‌گونه داد: سلام آقاجان، بفرمایید

  نمی‌دانم چه بود، یک احساس خوب، یک شوقی که شاید کمتر آن را تجربه کردم بودم، گفتم حاج‌آقا یک مشکلی داشتم. با سر اشاره کرد که بنشین.

  مشکلم را که نمی‌توانم به آن اشاره کنم با فرماندار در میان گذاشتم. او هم به‌دقت گوش می‌داد و حالا دیگر عینکش را از جلوی چشمانش برداشته بود. نامه‌ای که از قبل نوشته بودم را به ایشان دادم. آن را مطالعه کرد و همان لحظه دستور مساعدی را در پایین آن تحریر و امضا کرد. با مسئول دفتر خود تماس گرفت و از او خواست تا شماره رئیس اداره‌ای که می‌توانست حلال مشکلم باشد را بگیرد، مسئله بنده را با رئیس آن اداره مطرح کرد و گفت که به آن اداره بروم و نتیجه را به فرمانداری اعلام کنم.

  از شدت خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدم. تشکر کردم و بلند شدم

  ساعت را نگاه کردم… 9.40 دقیقه؛ باورم نشد یعنی فقط یک ساعت  از زمان ورودم به فرمانداری تا دستور مساعد برای رفع مسئله‌ای که با آن روبرو بودم گذشته بود.

  فرماندار مرا نمی‌شناخت من هم او را نمی‌شناختم ولی وصف بی‌مثال او را از دوستان، همسایگان و اقوام زیاد شنیده بودم ولی باید اعتراف کنم که پیش‌ازاین اصلاً باوری به شنیده‌های خود نداشتم و با اصرار دوستان به نزد ایشان آمده بودم، وقتی برای دیدن یکی از رؤسای ادارات سه ماه در رفت‌وآمد باشید و آخر کار رها کردن مشکلتان را بر پیگیری آن ترجیح دهید سخنم را درک خواهید کرد.

  با خود گفتم حیف است چنین مدیران دلسوز، کاردان، کارآمد و مردمی در شهرستان باشند و قدردان آن‌ها نباشیم؛

  شاید بعد از گذشت 40 سال از عمر انقلاب یافتن مدیر انقلابی در نظام جمهوری اسلامی سخت باشد اما برایم قابل‌درک نیست چرا بعضی‌ها خود را جدا از بدنه مردم می‌دانند، چرا با دور کردم مردم از خود کار را بر جامعه سخت می‌کنند.

  مردمی که از آرمان‌ها دست نمی‌کشند و به‌وقت خودشان حرفشان را می‌زنند اما نه به‌وقت دشمن! انتظار دارند که مسئولان خدمتگزار و به دنبال رفع مشکلات باشند.

  باشد که فرماندار مرکز استان مازندران الگویی باشد برای سایر مدیران استانی در خدمت‌رسانی و تکریم ارباب‌رجوع.

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار