رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۹ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 21 August
 • عضو شورای اسلامی شهر ساری بابیان اینکه تخلفات مطرح‌شده از راه قانونی پیگیری می‌شود، تصریح کرد: گزارش این تخلفات را به سازمان بازرسی ارائه داده‌ام و امیدوارم آن‌ها بتوانند جلوی این اتفاقات را بگیرند.

  به گزارش عصرساری، اسفندیار عشوری عضو شورای اسلامی شهر ساری در جلسه این شورا با اشاره به بازدید اخیر اعضای گروه عمران و فنی از معدن زباله در منطقه چهاردانگه، گفت: پس از آن بازدید دو نکته مورد تأکید قرار گرفت که اول ابطال قرارداد سوری که با پیمانکار برای عملیات خاک‌برداری بسته شد، بود.

  وی با تأکید بر وجود ابهام در قراردادهای این سازمان، اظهار کرد: دومین مورد هم این بود که بر اساس قرارداد با پیمانکار، باید به ازای هر 24 ساعت 70 مترمکعب شیرابه زباله تصفیه شود و به قابلیت مصرف در کشاورزی برسد اما همان روز آقای معیل معاون خدمات شهری شهرداری اعلام کردند این میزان 20 مترمکعب است و الان در گزارش مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند این میزان 5 تا 10 درصد اعلام‌شده و این در حالی است که پرداختی به پیمانکار به میزان 70 مترمکعب صورت می‌گیرد!

  عشوری بابیان اینکه موضوعات طرح‌شده از راه قانونی پیگیری می‌شود، تصریح کرد: گزارش این تخلفات را به سازمان بازرسی ارائه داده‌ام و امیدوارم آن‌ها بتوانند جلوی این اتفاقات را بگیرند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار