رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 20 August
 • فرماندار ساری در دیدار با دادستان مرکز مازندران::

  تعامل بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش در جامعه می‌شود

  فرماندار شهرستان ساری با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود، خاطرنشان کرد: نوع کار ما جدا از هم نیست و همه در مسیر خدمتگزاری شایسته به مردم تلاش می‌کنیم که در راستا تعامل، همدلی و وحدت سرلوحه خدمتگزاری نمایندگان سه قوه در شهرستان است. ‎

  به گزارش عصرساری،عباسعلی رضایی صبح امروز در دیدار با حسینی عالمی دادستان مرکز مازندران بابیان اینکه مجموعه دستگاه قضایی با خدماتی که انجام می‌دهد، آرامش و امنیت را به جامعه هدیه می‌کند، گفت: به لطف خدا قضات دادگستری شهرستان نسبت به حقوق مردم حساسیت خاصی داشته و این حساسیت ریشه در دادخواهی و حق‌طلبی آنان دارد.

  وی با اشاره به اینکه نظام اسلامی ما بر اساس تعالی ارزش‌های اسلامی، گسترش عدالت و برقراری آرامش و امنیت پایدار شکل‌گرفته است، اظهار کرد: دستگاه قضایی تلاشگران واقعی عرصه عدالت هستند که با تلاش و همت در مسیر برقراری هرچه بیشتر عدالت تلاش می‌کنند.

  فرماندار شهرستان ساری با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود، خاطرنشان کرد: نوع کار ما جدا از هم نیست و همه در مسیر خدمتگزاری شایسته به مردم تلاش می‌کنیم که در راستا تعامل، همدلی و وحدت سرلوحه خدمتگزاری نمایندگان سه قوه در شهرستان است.

  رضایی در پایان افزود: در سطح شهرستان ساری نیازها و مشکلات با تعامل و همدلی اعضای شورای تأمین و مسئولان انجام می‌گیرد که این همدلی قابل‌تقدیر است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار