رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Sunday 17 February
 • حاشیه‌های نشست خبری مدیرکل بنیاد مسکن مازندران

  در کنفرانس خبری این‌جناب مدیرکل، هیچ خبرنگاری حق سوال ندارد

  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران بدون پاسخ به سوالات خبرنگاران، نشست خبری یک طرفه را مدیریت کرد و اجازه نداد تا سوالات خبرنگاران در جلسه مطرح شود.

  به گزارش عصرساری،نشست خبری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران پس از حضور 6 ماهه‌اش در جایگاه کنونی به‌عنوان مدیرکل بنیاد مسکن مازندران و به‌مناسبت گراميداشت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین 21 الی 31 فروردين دهه حساب 100 حضرت امام(ره) برگزار شد.

  همانطور که پیش‌بینی می‌شد و اسم محمد خانی نوذری (به‌عنوان مدیرکل بنیاد مسکن مازندران)، در لیست مدیران رسانه گریز قرار داشت، در این مصاحبه نیز دست به اقدامی زد که ذهنیت‌های قبلی روی خود را تشدید کرد و آن اینکه هیچ وقت و فرصتی را برای طرح پرسش خبرنگاران اختصاص نداد.

  وی ابتداء دلیل تاخیر در برگزاری نشست خبری پس از 6 ماه را کسب اطلاعات لازم درباره وضعیت و سیاست‌های مازندران اعلام کرد و این در شرایطی است که همه خبرنگاران می‌دانند که خانی مازندرانی و اهل شهرستان نکا است و در گذشته نه چندان دور به عنوان معاون در استان مشغول فعالیت بود و اطلاعات کافی از وضعیت استان در اختیار داشت و استدلال تاخیر او، به نوعی بوی عدم صداقت می‌داد.

  مدیرکل بنیاد مسکن استان به صورت یک طرفه، گزارش عملکرد و اقدامات انجام شده خود را ارائه داد و صحبت‌های خود را مطرح کرد و اجازه طرح سوال به هیچ خبرنگاری را نداد!.

  گزارش عملکرد خانی در ارتباط با وضعیت صدور سند، کمک به مردم کرمانشاه، اختصاص اعتبار به خانواده‌های بی‌بضاعت و محروم، ساخت مسکن محرومین و افراد دارای دو معلول به بالا بود.

  پس از اتمام اظهارات مدیرکل، بنا به رسم همه نشست‌های خبری پرسش‌های خبرنگاران باید مطرح می‌شد. وقتی سوال‌های یکی از رسانه‌ها مطرح شد، جناب مدیرکل از جای خود بلند شد و به مباحث حاشیه‌ای پرداخت و اجازه نداد تا سوالات خبرنگاران در جلسه مطرح شود و بار دیگر قربت اصحاب رسانه در مازندران را ایشان نیز به اثبات رساند.

  حتی یکی از خبرنگاران که علاقه خاص به مسئول روابط عمومی بنیاد مسکن مازندران دارد، قصد تعریف و تمجید از عملکرد مسئول روابط عمومی را داشت، خانی با اعلام اینکه هر فردی در این ارگان مشغول فعالیت هست به وظیفه خویش عمل می‌کند به این اظهارات خاتمه داد.

  وی در عین حال به خبرنگاران اعلام کرده است که پس از اتمام این هفته به صورت اختصاصی به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار