رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 18 February
 • محمد دامادی، نماینده شهرستان ساری در مجلس، امروز از دفتر مرکزی طرح ملی مجمع همیاری بازدید کرد.

  به گزارش عصرساری، محمد دامادی، نماینده شهرستان ساری در مجلس، امروز چهارشنبه از دفتر مرکزی طرح ملی مجمع همیاری بازدید کرد.

  در این دیدار عباس بشیری، مدیرمسئول مؤسسه همیاری آیندگان، مجری طرح مجمع همیاری، از تاریخچه‌ی اجرایی 10 ساله‌ی این طرح در سطح استان مازندران صحبت کرد.

  وی به ملی شدن این طرح از سال 96 اشاره کرد و گفت:  لزوم حمایت ‌همه‌جانبه‌ی دولت از گسترش چنین طرح‌هایی که باعث ارتقای فرهنگ عمومی، دسترسی به فرصت آموزشی برابر برای تمامی اقشار جامعه و همچنین اشتغال‌زایی می‌باشند.

  مدیرمسئول مؤسسه همیاری آیندگان با تأکید بر فعالیت‌های فرهنگی این مجمع، اظهار کرد: این طرح شامل مجموعه‌ای از انگیزه‌های مالی و رفاهی جهت مشارکت هر چه بیشتر مخاطبین در امور فرهنگی است و همچنین سبک جدیدی از مسابقات فرهنگی در مجمع همیاری طراحی‌شده که تمامی شرکت‎‌کنندگان در یک بازه‌ی زمانی خاص و از قبل تعریف‌شده برنده می‌شوند.

  بشیری به اقدامات رفاهی این مجمع اشاره کرد و گفت: مؤسسه در راستای ارائه‌ی خدمات رفاهی برای کاربران، در تمامی شهرهای دارنده‌ی امتیاز کارگزاری مجمع همیاری، با صدها مرکز مختلف تجاری، درمانی، آموزشی و ورزشی اقدام به انعقاد قرارداد تخفیف نموده است، کاربران مجمع همیاری می‌توانند در صورت مراجعه به این مکان‌ها از تخفیفات گاه تا 40 در صد برخوردار شوند

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار