رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۷ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 24 January
 • ساعت 7 بعد از ظهر 8 خرداد امسال، بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان مرگ مشکوک پسر سه ساله‌ای در بیمارستان ضیائیان قرار گرفت.

  به گزارش عصرساری،ساعت 7 بعد از ظهر 8 خرداد امسال، بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان مرگ مشکوک پسر سه ساله‌ای در بیمارستان ضیائیان قرار گرفت. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران و کارآگاهان آغاز شد. مأمور انتظامی مستقر در بیمارستان به تیم جنایی گفت که مادر کودک،علت مرگ را خوردن اشتباهی شربت متادون بیان کرده است.پدرپسربچه نیز اظهارکرده بود به اشتباه شربت متادون به فرزندش خورانده است.

  بدین ترتیب برای مشخص شدن علت اصلی مرگ، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت. متخصصان پزشکی قانونی نیزپس ازبررسی‌های لازم، علت مرگ را نارسایی تنفسی به دلیل مصرف متادون اعلام کردند.

  با اعلام نظریه پزشکی قانونی و باتوجه به اظهارات مأمور انتظامات و یکی از کارکنان بیمارستان، بازپرس محسن مدیرروستا دستور بازداشت پدر کودک را صادر کرد. مرد جوان دیروز به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران انتقال یافت و گفت: «من اعتیاد ندارم و شربت متادون به بچه‌ام ندادم. زمانی که بچه را به بیمارستان منتقل کردم هم حرفی از خوردن متادون به زبان نیاورده ام. پسرم مشکلات تنفسی داشت و حال خوبی نداشت.»

  اما بازپرس جنایی با صدور قرار وثیقه 100 میلیون تومانی،این مرد را روانه بازداشتگاه کرد تا ابهام‌های موجود درپرونده برطرف شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار