رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۷ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 24 January
 • امروز (یکشنبه) انفجاری انتحاری در نزدیکی یکی از پایگاه‌های حشد شعبی در مرکز شهر کرکوک در شمال عراق رخ داد. در حمله گروهی مسلح به میدان نفتی خباز نیز 2 نیروی حراستی کشته شدند.

  به گزارش عصرساری،به نقل از سایت شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق، یک منبع امنیتی در استان کرکوک اعلام کرد، در حمله مسلحانه به یک چاه نفت در غرب استان کرکوک 2 تن از نیروهای پلیس تاسیسات نفتی کشته و یک تن زخمی شدند.

  مهاجمان به پایگاه‌های گارد حراستی تاسیسات نفتی در چاه شماره ۴۳ در روستای ادریس خباز (۳۵ کیلومتری جنوب غرب کرکوک) یورش بردند که در اثر آن دو تن از نیروهای پلیس کشته شده و یک پلیس دیگر زخمی شد.

  میدان نفتی خباز در جنوب غرب کرکوک واقع است و چاه‌های نفت موجود در آنجا پس از حملات داعش در طول سه سال گذشته برای کنترل بر آنها دچار خساراتی شده است. بسیاری از چاه‌های نفتی آنجا همچنان تعطیل هستند و روزانه تنها حدود ۲۵ هزار بشکه نفت تولید می‌کنند.

  امروز (یکشنبه) نیز انفجاری انتحاری در نزدیکی یکی از پایگاه‌های حشد شعبی در مرکز شهر کرکوک در شمال عراق رخ داد. از شمار تلفات و یا خسارات احتمالی این حمله گزارشی منتشر نشده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار