رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Monday 17 December
 • هیئت جایکا ژاپن و نمایندگان شرکت توانیر از تأسیسات، شبکه‌ها و پست‌های توزیع برق سطح شهر ساری بازدید کردند.

  به گزارش عصرساری، نماینده آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا) در بازدید از در بخش‌های فنی – امور دیسپاچینگ و فوریت‌های برق شهرستان ساری که عصر شنبه برگزار شد، گفت: نسبت به سرمایه گذرای در بخش‌های مختلف اقتصادی و فنی در مازندران علاقه‌مندیم.

  وی با اشاره به برنامه آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا) برای طرح جامع توسعه پایدار ایران، افزود: توسعه همه‌جانبه روابط فنی و اقتصادی در دستور کار مدیران جایکا در ایران قرار دارد.

  در این بازدید مهندس شهابی مدیر شرکت توزیع برق مازندران، با اشاره به نقش انتقال فناوری در توسعه، گفت: ازآنجاکه مدیران ارشد جایکا بر انتقال دانش خود به ایران تأکیددارند می‌توان این فرصت را اهرمی در جهت توسعه فنی استان دانست.

  وی بابیان اینکه وزارت نیرو و دولت ژاپن همکاری خود را از سال 75 آغاز کرده‌اند، افزود: انتقال دانش و آموزش کارکنان فنی منجر به كاهش مصرف انرژی و شاخص مصرف ویژه انرژی در صنایع شد.

  مدیر شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه همكاری وزارت نیرو و آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایكا) در صنعت ساختمان، رسماً از ابتدای سال 1392 آغاز شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم این همکاری‌ها موجب بهینه‌سازی انرژی در بخش ساختمان در ایران شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار