رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Sunday 17 February
 • مدیرعامل شرکت ملی نفتکش گفت: تاکنون هیچ اطلاعات جدیدی در خصوص حادثه نفتکش سانچی از طریق کارشناسان کمیته چهارجانبه شامل کشورهای چین، پاناما، ایران و بنگلادش به شرکت ملی نفتکش ارسال نشده است.

  به گزارش عصرساری،مدیرعامل شرکت ملی نفتکش گفت: تاکنون هیچ اطلاعات جدیدی در خصوص حادثه نفتکش سانچی از طریق کارشناسان کمیته چهارجانبه شامل کشورهای چین، پاناما، ایران و بنگلادش به شرکت ملی نفتکش ارسال نشده است.

  سیروس کیان ارثی عصر شنبه در حاشیه مراسم چهلمین روز جانباختگان نفتکش سانچی که در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه مشترک رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و وزیر امور خارجه چین تلاش شده تا در این خصوص همکاری بیشتری صورت گیرد.

  وی با بیان اینکه نفتکش سانچی در عمق 115 متری قرار دارد اظهار کرد: دسترسی به نفتکش غرق شده در حال حاضر سخت است.

  مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ادامه داد: صبر و شکیبایی خانواده های این جانباختگان قابل تحسین بوده و به آنها تسلیت می گویم.

  محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی پیش از این اعلام کرده بود: مراحل بررسی سانحه توسط کشورهای ذینفع شامل چین، پاناما ، ایران و بنگلادش در حال انجام است.

  16 دی ماه امسال یک فروند کشتی فله‎بر چینی در 200 مایلی شانگهای به نفتکش سانچی که حامل میعانات گازی بود، برخورد کرد که در اثر این سانحه 32 دریانورد و سرنشین این کشتی نفتکش جان باختند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار