رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 21 February
 • اسماعیل نجار در رابطه با آخرین وضعیت عملیات جست‌وجوی اجساد مسافران هواپیمایی تهران – یاسوج گفت: هم‌اینک وضعیت نامساعد جوی در منطقه وجود دارد. ما با ابرهای متراکمی روبه‌رو بودیم. هم بارش برف را داشتیم و هم باید شدیدی در حال وزیدن بود.

  به گزارش عصرساری،اسماعیل نجار در رابطه با آخرین وضعیت عملیات جست‌وجوی اجساد مسافران هواپیمایی تهران – یاسوج گفت: هم‌اینک وضعیت نامساعد جوی در منطقه وجود دارد. ما با ابرهای متراکمی روبه‌رو بودیم. هم بارش برف را داشتیم و هم باید شدیدی در حال وزیدن بود.

  وی با بیان اینکه عزیزانی که در آن منطقه حضور داشتند، تماس گرفتند و گفتند که امکان تداوم عملیات میسر نیست، اظهار داشت: در نهایت مقرر شد افرادی که در منطقه حضور دارند، با توجه به توان و امکاناتی که دارند قطعات اجساد را که در جستجو‌هایشان پیدا کرده‌اند، به پایین منتقل کنند و خودشان هم بیایند و نهایتا عملیات متوقف شد.

  معاون وزیر کشور ادامه داد: امدادگران با کوله‌پشتی‌های خود قطعاتی از اجساد عزیزانی که پیدا شده‌اند را به پایین منتقل کرده‌اند. این قطعات به یاسوج انتقال داده شده و در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته شده است.

  نجار افزود:‌ به نظر می‌رسد وضعیت کنونی جوی تا دوشنبه ادامه یابد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار