رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
 • السبت ۱۶ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 23 March
 • مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با پیگیری امور حقوقی دانشگاه و با توجه به اهمیتی که این اتفاق در مقابل امنیت جسمی و روانی کادر درمانی دارد، ضارب پزشک بیمارستان فارابی شناسایی و بازداشت شده است.

  به گزارش عصرساری،مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با پیگیری امور حقوقی دانشگاه و با توجه به اهمیتی که این اتفاق در مقابل امنیت جسمی و روانی کادر درمانی دارد، ضارب پزشک بیمارستان فارابی شناسایی و بازداشت شده است.

  «کیانوش جهانپور» اظهار کرد: حمله به کادر درمانی و ضرب‌وشتم پزشک و پرستاران به طور جد توسط امور حقوقی دانشگاه علوم پزشکی دنبال خواهد شد، چون این چنین اتفاقات در صورت تکرار به روند ارائه خدمات سلامت آسیب وارد می‌کند.

  وی ادامه داد: ریاست دانشگاه علوم پزشکی از همان ساعات ابتدای این اتفاق دستور پیگیری ویژه صادر کرده و امور حقوقی دانشگاه به موضوع ورود پیدا کرد و شخصاً از دادستان محترم اصفهان درخواست کرد به بخشی از جرم که جنبه عمومی دارد نیز توجه کنند. هم‌چنین آسیب به اموال عمومی باید در این مسأله لحاظ شود.

  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یادآور شد: دادستان محترم با تأکید بر بررسی موضوع از اقدامات قضایی مناسب خبر داده است و در همین راستا فرد ضارب دستگیر و بازداشت شده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار