رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Sunday 17 February
 • به گزارش عصرساری،لاشه هواپیمای سقوط کرده شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر تهران-یاسوج در ارتفاعات کوه دنا پیدا شده است و نیروهای امدادی به نقطه سقوط اعزام شده‌اند. از همان ساعات اولیه وقوع سانحه برای هواپیمای مسافربری پرواز تهران – یاسوج نیروهای امدادی اورژانس، هلال احمر و نیروهای مردمی در نزدیکی محل احتمالی سانحه حضور یافتند […]

  به گزارش عصرساری،لاشه هواپیمای سقوط کرده شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر تهران-یاسوج در ارتفاعات کوه دنا پیدا شده است و نیروهای امدادی به نقطه سقوط اعزام شده‌اند.

  از همان ساعات اولیه وقوع سانحه برای هواپیمای مسافربری پرواز تهران – یاسوج نیروهای امدادی اورژانس، هلال احمر و نیروهای مردمی در نزدیکی محل احتمالی سانحه حضور یافتند و رییس جمهور وزیر راه و شهرسازی را مامور رسیدگی به پرونده سقوط هواپیما کرد، اما علی‌رغم همه این اقدامات به علت شرایط جوی، برف و برودت هوا در منطقه، بالگردهای امدادی نتوانستند لاشه هواپیما را پیدا کنند.

  بخوانید: گزارش روز نخست سقوط هواپیمای تهران – یاسوج در سمیرم

  بخوانید: گزارش روز دوم سقوط هواپیمای تهران – یاسوج در سمیرم

  به گزارش فرارو، صبح روز یکشنبه هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج با بیش از ۶۰ سرنشین در منطقه سمیرم اصفهان سقوط کرد و تلاش‌ها برای یافتن لاشه این هواپیما طی دو روز گذشته نتیجه‌ای نداشت.

  سومین روز جستجو برای یافتن هواپیمای مسافربری آسمان در ارتفاعات دنا صبح امروز با دستور شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر آغاز شد. ساعاتی پس از شروع عملیات جست و جو اعلام شده که لاشه هواپیما توسط یکی از بالگردها پیدا شده است.

  پیکر ۳۲ تن از جانباختگان سقوط هواپیمای مسافربری پیدا شد

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار