رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Sunday 17 February
 • رئیس جمهور آمریکا در توئیت خود دموکرات های آمریکا را به تلاش برای مقابله با کاهش مالیات ها و خودداری از اصلاح قوانین مهاجرتی متهم کرد.

  به گزارش عصرساری،رئیس جمهور آمریکا در توئیت خود دموکرات های آمریکا را به تلاش برای مقابله با کاهش مالیات ها و خودداری از اصلاح قوانین مهاجرتی متهم کرد.

  دونالد ترامپ در تازه ترين پيام خود با اشاره به انتخابات ميان دوره اي کنگره آمريکا نوشت:« جمهوري خواهان اکنون در نظرسنجي‌هاي عمومي پيشتاز هستند، شايد اين به علت (مصوبه) محبوب کاهش ماليات ها باشد که دموکرات ها مي خواهند آن را بردارند. در واقع، دموکرات ها مي خواهند ميزان ماليات هاي شما (آمريکايي ها) را به ميزان قابل توجهي افزايش دهند. آنها همچنين نمي خواهند در خصوص (قانون مهاجرتي) داکا کاري کنند، اما جمهوري خواهان مي خواهند داکا را اصلاح کنند!

  رئيس جمهور آمريکا در توئيت ديگري از رئيس اتحاديه محافظه کاران آمريکا حمايت کرد و نوشت: «مت شلپ» Schlapp و «کنفرانس اقدام سياسي محافظه کاران» CPAC براي رخداد هيجان انگيز ديگري آماده مي شوند. و اين در مقايسه با روزهايي که رئيس جمهور اوباما در کاخ سفيد بود، بسيار متفاوت است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار