رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۵ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 16 October
 • امام‌جمعه کیاسر اسلام صوفی و یا رحمانی را بازیچه غرب دانست و گفت: به نیروی انتظامی محترم و بسیج سلحشور برچسب‌ خشونت‌طلبی می‌زنند اما خود وحشیانه چند روز امنیت مردم را مختل می‌کنند.

  به گزارش عصرساری، حجت‌الاسلام‌والمسلمین یوسفعلی تیموری یانسری صبح امروز در مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) در دفتر امام‌جمعه کیاسر به منفعت‌طلبی استکبار گران اشاره کرد و گفت: هر که طمعش از جهان بیشتر است خشونتش نیز بیشتر است پس منشأ خشونت جهان، استکبار است.

  وی اسلام را دین صلح و دوستی دانست و اظهار کرد: خشونت‌ها فرقه‌های انحرافی تفاوتی با داعش و منافقین ندارد چون منشأ اصلی آن مستکبرین هستند.

  امام‌جمعه کیاسر با اشاره به دست‌آویز قرار دادن اسلام توسط برخی از فرقه‌های منحرف، خاطرنشان کرد: ریشه و منشأ این انحراف از دین غرب است که با حمایت از این فرقه‌های مردم‌فریب به دنبال منفعت خود در میان شیعیان هستند.

  تیموری دشمنان انقلاب را دروغ‌گو خطاب کرد و افزود: در داخل کشور من یک عده شعار می‌دهند هرحزب الله را هر دین‌دار را هر بسیجی را هر انسان پاک را انگ خشونت‌طلبی و افراط گری می‌زنند که این دروغ محض است.

  وی اسلام صوفی و یا رحمانی را بازیچه غرب دانست و گفت: به نیروی انتظامی محترم و بسیج سلحشور برچسب‌ خشونت‌طلبی می‌زنند اما خود وحشیانه چند روز امنیت مردم را مختل می‌کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار