رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Monday 17 December
 • به گزارش عصرساری،فرهاد جاموسی، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر دزفول بیان داشت: طرح ابتکاری شناسنامه درخت من با هدف توسعه کشت درخت و نیز تشویق شهروندان به حفظ و نگهداری نهال های کاشته شده در دزفول به اجرا در آمد. وی تصریح کرد: در این طرح برای هر نهال کاشته شده شناسنامه ای […]

  به گزارش عصرساری،فرهاد جاموسی، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر دزفول بیان داشت: طرح ابتکاری شناسنامه درخت من با هدف توسعه کشت درخت و نیز تشویق شهروندان به حفظ و نگهداری نهال های کاشته شده در دزفول به اجرا در آمد.

  وی تصریح کرد: در این طرح برای هر نهال کاشته شده شناسنامه ای حاوی اطلاعات نوع گونه درخت برای فردی که آن را کاشته صادر می گردد.

  جاموسی اذعان داشت: اجرای طرح شناسنامه درخت هزینه کمی دارد، ولی تاثیر مستقیم بر خانواده ها به ویژه کودکان و دانش آموزان برای کشت و نگهداری گونه های درختی با هدف حفظ و توسعه فضای سبز شهری می گذارد.

  رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر دزفول در ادامه افزود: در قالب این طرح پلاک کوبی درختان نیز با هدف جمع آوری اطلاعات درختان و بررسی وضعیت موجود و همچنین برنامه ریزی آینده فضای سبز نیز اجرا خواهد شد که اجرای آن مانع آسیب رساندن برخی افراد سودجو به درختان کاشته شده می گردد.

  این مقام مسئول با بیان اینکه در طرح شناسامه درخت من سعی شده نهال های کاشته شده به مرکز شهر نزدیک تر باشند تا امکان نگهداری آن ها از سوی شهروندان فراهم شود اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر دزفول در پی تحقق شعار ‘فرش طبیعت را گسترش دهیم’ بوده که امیدواریم با اجرای این طرح ، کاشت نهال در فصل های مختلف سال در شهرستان دزفول عملی شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار