رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 22 May
 • نماینده مردم ساری و میاندرود:

  شهر شدن فرح‌آباد خیانت بزرگی به ساری است

  نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه عوامل جدایی میاندرود از ساری امروز فرح‌آباد را از ساری جدا کردند، اظهار کرد: در موردبحث شهر شدن فرح‌آباد طبق اختیاراتم از وزیر کشور سؤال خواهم پرسید.

  به گزارش عصرساری، محمد دامادی در نشست صمیمی تریبون آزاد خانه جوانان استان مازندران که صبح امروز برگزار شد با انتقاد از ادغام سازمان ورزش و جوانان، گفت: یکی از تصمیمات اشتباهی بود که در مجلس هشتم گرفته شد و تلاش‌های فراوانی صورت گرفت تا سازمان ملی جوانان را احیا کنیم کما اینکه مقاومت‌های زیادی در این حوزه صورت گرفته است.
  وی بابیان اینکه هیچ‌کس در احیای سازمان جوانان به من کمک نکرده است، اظهار کرد: خانه جوانان و مجمع جوانان استان برای احیای سازمان ملی جوانان به رئیس‌جمهور نامه بزنند و از دولت در غالب کمپین‌های کشوری مطالبه کنند.
  نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در آسیب‌شناسی حوزه جوانان آمار مهم نیست چون اوضاع جوانان کشور خوب نیست، تصریح کرد: هیچ‌وقت به دنبال بنر بازی و سخنرانی‌های تبلیغاتی نبودم و نخواهم بود چون مصلحت شهر و استانم برایم مهم‌تر است.
  دامادی بابیان اینکه تصویب منطقه آزاد در کمیسیون اصلی باید انجام گردد نه کمیسیون فرعی، خاطرنشان کرد: مازندران ظرفیت ایجاد چند منطقه آزاد را دارد و در حوزه اقتصادی با توجه به وجود بندر امیرآباد و فرح‌آباد زیرساخت‌های لازم فراهم است و در حوزه گردشگری هم نوشهر زیرساخت‌های لازم را دارا است.
  وی در ادامه افزود: به‌عنوان یک مازندرانی آن‌هایی که با ایجاد دعواهای داخلی مانع تصویب منطقه آزاد شدند را هیچ‌وقت نمی‌بخشم.
  دامادی شهر شدن فرح‌آباد خیانت بزرگی به شهر ساری دانست و گفت: ماده 99 تبدیل به ماده 100 و عوارض روستایی تبدیل به عوارض شهری می‌شود و هیچ سودی حاصل فرح‌آباد نمی‌شود.
  نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه عوامل جدایی میاندرود از ساری امروز فرح‌آباد را از ساری جدا کردند، اظهار کرد: در موردبحث شهر شدن فرح‌آباد طبق اختیاراتم از وزیر کشور سؤال خواهم پرسید.
  وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات بیمه‌ها به دلیل ضعف سیستم اداری به‌کندی پیش می‌رود، خاطرنشان کرد: تشکیلات بیمه‌ای در کشورمان تشکیلات خوبی نیست بیمه‌ها باید قانونمند شوند تا بتوانیم مدیریت کنیم.
  دامادی لازمه رونق اشتغال یک اقدام انقلابی توسط دولت دانست و گفت: چندگانگی مدیریت در کشور و دخالت‌های بی‌مورد مجموعه‌های مختلف در عدم ایجاد اشتغال بی‌تأثیر نبودند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار