رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۲ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 18 April
 • فرماندار ساری با اشاره به برگزاری بزرگ‌ترین همایش ورزش‌های همگانی در مرکز مازندران، تصریح کرد: هیئت و انجمن‌های ورزشی ساری به‌منظور هرچه بهتر برگزار شدن این همایش اهتمام ورزند.

  به گزارش عصرساری، احمد حسین‌زادگان در ششمین جلسه شورای عالی ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ساری که عصر امروز برگزار شد با تشکر از حضور پرشور مردم مرکز مازندران در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: از تمامي اقشار مختلف مردم براي حضور يكپارچه در راهپيمايي یوم‌الله ۲۲ بهمن و خلق حماسه‌ای دیگر تشکر می‌کنم و به آنان اطمینان می‌دهم که تمام توان خود را در جهت خدمت صادقانه، رفع مشکلات و ساختن ساری آبادتر به کارخواهیم بست.

  وی با اشاره به نقش ورزش در مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، اظهار کرد: باید مسئولان و متصدیان امر نسبت به از بین بردن مواردی که مسیر اعتیاد را تسهیل می‌کند، اهتمام جدی داشته باشند.

  فرماندار ساری با اشاره به برگزاری بزرگ‌ترین همایش ورزش‌های همگانی در مرکز مازندران، تصریح کرد: هیئت و انجمن‌های ورزشی ساری به‌منظور هرچه بهتر برگزار شدن این همایش اهتمام ورزند.

  حسین‌زادگان وجود برنامه‌ی اصولی را مهم‌ترین ركن دست‌یابی به اهداف اين همایش بيان و خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرايی مسئول، برنامه‌های حوزه خود را ارائه كنند و اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن جمع‌بندی، برنامه نهايی را عملياتی کند.

  در پایان جلسه برخی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش مرکز استان با ارائه نظرات و پیشنهاد‌ها در خصوص این همایش بزرگ پرداختند و همچنین مصوباتی در مورد پیگیری امورات همایش از سوی دستگاه‌های اجرائی و سایر بخش‌ها به تصویب رسید و با اهداء حکم معاونت‌های ستاد برگزاری این همایش بزرگ از سوی فرماندار خاتمه یافت.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار