رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۹ ذو الحجة ۱۴۳۹
 • 2018 Tuesday 21 August
 • رئیس كمیسیون بازرگانی اتاق مازندران:

  اتاق بازرگانی حلقه وصل دولت و بخش خصوصی است

  رئیس كمیسیون بازرگانی اتاق مازندران، گفت: اتاق مازندران به‌عنوان حلقه وصل دولت و بخش خصوصی بهترین مشاور برای متقاضیان فعالیت در حوزه اقتصادی است.

  به گزارش عصرساری،سید محمد جعفری در جلسه هيأت نمايندگان اتاق بازرگانی مازندران که امروز در سالن كنفرانس اتاق برگزار شد با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: امیدواریم در سال‌های پیش رو چشم‌انداز مثبتی پیش روی فعالیت بخش خصوصی کشور برای توسعه اقتصاد قرار گیرد.

  وی بابیان اینکه اقتصاد کشور با مشکلات عمیقی مواجه است، افزود: قطار اقتصاد از ریل خارج‌شده و تلاش ما باید این قطار را روی ریل بازگرداند. البته دستیابی به چنین هدفی مستلزم آن است که بخش خصوصی مطالبه گر و منسجم‌تر از گذشته باشد.

  رئیس كمیسیون بازرگانی اتاق با اشاره به اینکه حل بسیاری از‌ مسایل‌ و مشکلات‌ بدون‌ مشارکت‌ اجتماعی‌ میسر نیست، ادامه داد: مسلم است‌ که مشارکت‌ واقعی‌ حتی با‌ برخورداری از ایدئولوژی مشارکتی، بدون‌ نهادها‌ و سازمان‌های مناسب‌ و مرتبط‌ مانند‌ اتاق‌های‌ بازرگانی به‌عنوان‌ سمبل‌ و تجمیع کننده تشکل‌های اجتماعی و اقتصادی‌ امکان تحقق نخواهد یافت. نهادهایی که درون آنها‌ مردم، مشارکت را تمرین کرده‌ و از این راه فرصت و امکانی‌ برای مشارکت مؤثر و سازنده‌ پیدا کنند.

  جعفری در پایان، گفت: اتاق مازندران به‌عنوان حلقه وصل دولت و بخش خصوصی بهترین مشاور برای متقاضیان فعالیت در حوزه اقتصادی است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار