رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Sunday 17 February
 • مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران :

  صنایع کوچک، عامل مهمی در توسعه اقتصادی کشور است

  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، گفت: با تغییر در ساختار صنعتی کشورها، رشد و گسترش صنایع کوچک و متوسط در استراتژی توسعه صنعتی کشورها از جایگاه خاصی برخوردار شده‏ است.

  به گزارش عصرساری، صادق نجفی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حاشیه بازدید از مجتمع پلاستیک طبرستان ساری که صبح امروز انجام شد، گفت: با تغییر در ساختار صنعتی کشورها، رشد و گسترش صنایع کوچک و متوسط در استراتژی توسعه صنعتی کشورها از جایگاه خاصی برخوردار شده‏ است.
  وی با تأکید بر اینکه بخش خصوصی به‏ ویژه صنایع کوچک و متوسط، عامل مهمی در توسعه اقتصادی هستند، اظهار کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهند که این صنایع با کارآفرینی، نوآوری و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، بر رشد اقتصادی اثر می‏گذارند. به همین دلیل، دولت دوازدهم به‌منظور توسعه فعالیت-های اشتغال‏زا، بنگاه‏های خرد و متوسط را موردتوجه قرار داده است.
  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک ایران با اشاره به این‏که درصد بالایی از واحدهای صنعتی کشور، کوچک و متوسط هستند، افزود: صنایع کوچک بیش از نیمی از شاغلان بخش صنعت را در خود جای‌داده‌اند.
  شرکت مجتمع پلاستیک طبرستان در سال 1375 تأسیس شد و فعالیت تولیدی خود را در سال 1377 در زمینی به مساحت 8500 مترمربع در ساری آغاز کرد.
  مجتمع پلاستیک طبرستان در حال حاضر با بیش از 250 نفر سرمایه‌ی انسانی، ظرفیت تولید بیش از 14/000 تن در سال و بهره‌مندی از 14 خط تولید مشتمل بر قالب‌گیری دورانی، قالب‌گیری دمشی و قالب‌گیری تزریقی در مساحتی بالغ‌بر 75/000 مترمربع در شهرهای ساری، شیراز و اصفهان، بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی مخازن پلاستیکی در ایران محسوب می‌شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار