رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Monday 17 December
 • معاون امنیتی انتظامی وزیر كشور

  مبنا و پايه امنيت استوار و پايدار مردم هستند

  معاون امنیتی انتظامی وزیر كشور انشقاق بین دولت و ملت و ایجاد اختلاف نقشه راهبردی دشمن دانست و اظهار کرد: این امر یکی از کارآمدترین، کم‌هزینه‌ترین و درعین‌حال خطرناک‌ترین انواع جنگ علیه امنیت ملی یک کشور است زیرا می‌توان با کمترین هزینه به اهداف موردنظر دست پیدا کرد.

  به گزارش عصرساری، حسین ذوالفقاری در كارگاه آموزشی امنیتی اعضای شورای تأمین مازندران که امروز در سالن جلسات استانداری برگزار شد با تأکید بر نقش مردم در ایجاد امنیت، گفت: توجه به نقش مردم، درخواست صادقانه کمک از آنان در مهار ناامنی‌ها و جلب حمایت مردم در مبارزه و مقابله با حرکاتی که منجر به تضعیف روند امنیت شد، ‌توانست طی سالهای گذشته سپر دفاعی نفوذناپذیری در برابر تهدیدهای روزافزون امنیتی ایجاد کند.

  وی انشقاق بین دولت و ملت و ایجاد اختلاف نقشه راهبردی دشمن دانست و اظهار کرد: این امر یکی از کارآمدترین، کم‌هزینه‌ترین و درعین‌حال خطرناک‌ترین انواع جنگ علیه امنیت ملی یک کشور است زیرا می‌توان با کمترین هزینه به اهداف موردنظر دست پیدا کرد.

  معاون امنیتی انتظامی وزیر كشور بابیان اینکه تهدیدات دشمنان از روز پیروزی انقلاب اسلامی آغازشده و هیچ‌وقت قطع نشده است، تصریح کرد: دشمن فکر می‌کند با تهدیداتش می‌تواند مردم را خسته و تهدید کند و از انقلاب دور کند، این خطایی است که از ابتدا دشمنان داشته‌اند برای اینکه آن‌ها انقلاب را خوب درک نکرده‌اند. آن‌ها خبر از ایمان مردم و دل‌های مردم ندارند لذا دلشان به این خوش است که دور این انقلاب خلوت شود و بحمدالله مردم در روزی مثل ٢٢بهمن تمام خیالات و توهماتشان را نقش بر آب کردند.

  ذوالفقاری بابیان اینکه این حضور برای استمرار حرکت انقلاب بسیار کارساز بود، اذعان کرد: پیام حضور پرشور و مشارکت گسترده مردم در راهپیمایی امسال این است که پای نظام و انقلابشان و همچنین آرمان‌هایی که امام خمینی (ره) برای انقلاب اسلامی ترسیم کرده‌اند، ایستاده‌اند و از آن دفاع می‌کنند.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار