رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 19 December
 • نایب‌رئیس شورای شهر ساری با اعلام نارضایتی از توزیع منابع مالی شهرداری، گفت در سال گذشته تیم والیبال ساری 21 علی‌رغم طرفداران بشمار به خاطر بی‌عدالتی در توزیع منابع مالی و لابی برخی اعضای شورای شهر حذف شد درحالی‌که کمک‌های مالی به تیم فوتسال شهروند ساری میلیاردی و خارج از اهداف ورزشی بود.

  علی‌اکبر ذلیکانی در مصاحبه با خبرنگار عصرساری، بابیان اینکه بعضی از افراد فقط به دنبال تخریب مدیریت شهر ساری هستند، گفت: بعضی‌ها بعد از گذشت 9 ماه هنوز از فضای انتخابات خارج نشده‌اند.

  وی از نگاه تک‌بعدی مخالفان تیم مدیریت شهری ساری انتقاد و اظهار کرد: آن‌هایی که به بدهی‌های شهرداری حساس هستند و می‌گویند شهرداری هزار میلیارد بدهکاری دارد چرا در مورد بدهی سایر دستگاه‌ها مثل وزارت راه شهرسازی و یا دولت حرفی نمی‌زنند.

  نایب‌رئیس شورای شهر ساری بابیان اینکه و رقم واقعی بدهی شهرداری ساری زیر 250 میلیارد تومان است، تصریح کرد: باید از افرادی که ادعا می‌کنند شهرداری ساری هزار میلیارد بدهی دارد سؤال کنیم این اعداد را از کجا آوردند و شهرداری ساری این رقم بدهی را تائید نکرده است

  ذلیکانی با اعلام نارضایتی از توزیع منابع مالی شهرداری، خاطرنشان کرد: در سال گذشته تیم والیبال ساری 21 علی‌رغم طرفداران بشمار به خاطر بی‌عدالتی در توزیع منابع مالی و لابی برخی اعضای شورای شهر حذف شد درحالی‌که کمک‌های مالی به تیم فوتسال شهروند ساری میلیاردی و خارج از اهداف ورزشی بود.

  وی از مدیران و نمایندگان مجلس در جهت توسعه شهر ساری کمک خواست و افزود: تنها یکی از 2 نماینده شهر ساری برای شهرداری مرجع است و مدیریت شهری هر کمکی از ایشان درخواست کردن نهایت کمک را انجام دادند.

  عضو شورای شهر ساری در پایان افزود: تعامل بین عبوری و دامادی را در عمل ندیدیم ولی امیدوارم روابط خوبی بین این دو مدیر جوان ساری برقرار شود.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار