رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 19 December
 • مشاور عالی وزیر آموزش‌وپرورش:

  تعلیم و تربیت مهمترین عامل توسعه کشور است

  مشاور عالی وزیر آموزش‌وپرورش مهم‌ترین عامل توسعه کشور تعلیم و تربیت دانست و گفت: آموزش‌وپرورش پرچم‌دار جبهه فرهنگی انقلاب در تمام زمینه‌ها بوده است و وظیفه خود را حمایت از امام، رهبری، انقلاب و حفظ دستاوردهای انقلاب می‌داند.

  به گزارش عصرساری، احمد صافی در همایش پلاک ۵۷ چهلمین بهار انقلاب و خانواده که صبح امروز در سالن غدیر سپاه کربلا برگزار شد با اشاره به جایگاه امام (ره) در انقلاب اسلامی، گفت: هویت و شناسنامه انقلاب بانام امام راحل عجین شده و انقلاب بدون نام ایشان شناخته‌شده نیست.
  وی بابیان اینکه شاید مهم‌ترین علت این ماندگاری امام (ره) این باشد که امام صرفاً به رضایت خداوند توجه داشت و همه تصمیماتش برای خدا بود، گفت: آنچه همواره مدنظر امام قرار داشت، رضایت خدا بود.
  مشاور عالی وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به نقش آموزش‌وپرورش در انقلاب اسلامی، اظهار کرد: آموزش‌وپرورش چه قبل از پیروزی انقلاب و چه پس‌ازآن همواره اقداماتش منشان اثر و جریان ساز فرهنگی بوده است.
  صافی بابیان اینکه آموزش‌وپرورش همواره با شناخت شرایط و موقعیت‌های مختلف سیاسی و اجتماعی عکس‌العملی‌های مناسبی را از خود نشان داده است، تصریح کرد: قبل از پیروزی انقلاب، معلمین و دانش آموزان با رهبری امام راحل جریان انقلاب را از 13 آبان 57 پایه‌گذاری کرده و باعث به وجود آمدن حرکت بزرگ مردم و به ثمر نشستن نهال انقلاب در 22 بهمن‌ماه شدند.
  وی مهم‌ترین عامل توسعه کشور تعلیم و تربیت دانست و گفت: آموزش‌وپرورش پرچم‌دار جبهه فرهنگی انقلاب در تمام زمینه‌ها بوده است و وظیفه خود را حمایت از امام، رهبری، انقلاب و حفظ دستاوردهای انقلاب می‌داند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار